Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика в Пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Музика в Пунто мк1

    Здравейте колеги от вчера карам едно Пунто 1.7 ТД т 1997 всичко му е наред но музиката куца...ще ме посъветвате ли какво мога да направя по въпроса. Мерси предварително
    Fiat Punto 1.7 TD

    #2
    В какъв смисъл "куца"? Дай малко повече информация, и какво искаш
    Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
    Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
    Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
    Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
    Убий скороста - Спаси дете!

    Коментар


      #3
      Куца в смисъл че ми идва слаба... искам да слушам прилична музика въпроса ми е отпред във вратите може ли да се сложат 16.5 колони (дву врата е моята, ако това има някакво значение)
      Fiat Punto 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Ами , трябва ти "читаво" CD , прегледай кабелите в какво състояние са и дали правилно са вързани на колоните, чифт елипси примерно отзад на кората е добре. Аз съм така в момента, имах и 12-ка Blaupunkt , но я продадох заедно с усилвател, кабели.. абе всичко и само с чифт елипси на Sony , Cd - Pioneer и някакви "куча марка" отпред в таблото. Наложи се даже да преправя малко за да влязат, но ако има място във вратите да се сложат колонки ще е супер
        Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
        Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
        Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
        Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
        Убий скороста - Спаси дете!

        Коментар


          #5
          http://www.pioneer.eu/uk/products/22...0UB/index.html ето това ми е преъре, ще пообиколя малко магазини и ще кажа ако съм си харесал нещо
          Fiat Punto 1.7 TD

          Коментар


            #6
            Слагай един усилвател и 2 туби 12-ки :P
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              Супер си свири и с две елипси на задната кора, без говорители на вратите и без усилвател.
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #8
                Без усилвател и субуфер сила няма да постигнеш каквито и говорители да слагаш.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  Ела да чуеш Преслава как се дере в колата на жена ми [Тази ли е новата ти, за която чух?].Чува се на две пресечки.Говорителите на кората са някакви далекоизточни елипси + пищялки за 2 лева отзад, а ги храни едно Sony за около 200 лева преди 2 години.И на таблото говорителчетата, Nokia са може би, не помня.
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар


                    #10
                    Malone написа:
                    Ела да чуеш Преслава как се дере в колата на жена ми [Тази ли е новата ти, за която чух?].Чува се на две пресечки.Говорителите на кората са някакви далекоизточни елипси + пищялки за 2 лева отзад, а ги храни едно Sony за около 200 лева преди 2 години.И на таблото говорителчетата, Nokia са може би, не помня.
                    Този Malone ще ме убие
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #11
                      @Малон,на моето говорителите в таблото са някакви Маджестик
                      ...хладилник, карам хладилник...

                      Коментар


                        #12
                        Точно.Такива са, не са Nokia.Nokia ми бяха отзад в Brava-та.Но той колегата пита за отзад дали да инвестира в усилвател.Според мен не е нужно, освен ако не иска да бъде ултрагъзи на кръстовищата.Със свестен плейър и обикновени елипси пак цепи мрака в този малкия обем на Punto-to.
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          #13
                          Malone написа:
                          Точно.Такива са, не са Nokia.Nokia ми бяха отзад в Brava-та.Но той колегата пита за отзад дали да инвестира в усилвател.Според мен не е нужно, освен ако не иска да бъде ултрагъзи на кръстовищата.Със свестен плейър и обикновени елипси пак цепи мрака в този малкия обем на Punto-to.
                          Ами ако е с някоя права генерация като мен ще му трябва усилвател и 2 туби 12-ки за да я чува :P
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #14
                            Malone написа:
                            Супер си свири и с две елипси на задната кора, без говорители на вратите и без усилвател.
                            ако ще слагаш елипси и кората ти отзад е здрава - давай да трампим корите, че моята е с дупки, а елипси нямам намерение да слагам...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #15
                              Музиката ми в колата е СД Пайнер DEH P3100UB, отзад Магнат Едишън 162, отпред със със стоковите Маджестик, които ще сменя пак със Магнат, че нещо изпърдяха и дранчътГоворителите ме изненадаха доста със звучене, въпреки че бях предубеден за тях, иначе фаворитти ми бяха Херц!А за говорители във врата, то зависи и от корите на вратата, тук всички говорят за задната кора, но не отчитат че зависимост от степента на оборудване, то някой коли нямат колонки и възможност за поставяне на такива! Пример за Пунто S и ELX /Еската е изчяло текстилна кора и не може да се сложжат говорители, а ЕЛХ няма проблеми, просто са предвидени корите за това/, така че колегата, ако по принцип има, то не е проблем да се заменят и дори да се сложат и с по-голям диаметър!
                              ...хладилник, карам хладилник...

                              Коментар

                              Working...
                              X