Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип тунинг в София за JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип тунинг в София за JTD

    Здравейте колеги, можете ли да ми препоръчате, някой добър сервиз в София, да ми чипнат Бравото, то е 1.9 ЖТД 105 коня, Ноември 99 година. Интересуваме, някаде да свършат качествено работата и цената да е сравнително приемлива. Тук във форума някаде бях гледал за един колега, беше пуснал промоция по 140 лв, но немога да го открия... Прочетох доста теми във форума, но все пак можете ли да ми кажете вашето мнение, дали има смисъл като цяло от чип, как ще се отрази на разхода на двигателя, вървежа как ще е ? Благодаря Ви !

    #2
    Разхода скача, живота на двигателя се скъсява.Аз си карам вече без чипове.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Re: Чип тунинг в София за JTD

      delete написа:
      Здравейте колеги, можете ли да ми препоръчате, някой добър сервиз в София, да ми чипнат Бравото, то е 1.9 ЖТД 105 коня, Ноември 99 година. Интересуваме, някаде да свършат качествено работата и цената да е сравнително приемлива. Тук във форума някаде бях гледал за един колега, беше пуснал промоция по 140 лв, но немога да го открия... Прочетох доста теми във форума, но все пак можете ли да ми кажете вашето мнение, дали има смисъл като цяло от чип, как ще се отрази на разхода на двигателя, вървежа как ще е ? Благодаря Ви !
      колегата emzo е човека за ремап, ама като гледам те е взел за мезе

      Коментар


        #4
        е мерси мн ...

        Коментар


          #5
          Това което е казал @emzo е пълната истина Тия дето разправят че след чип/мап им паднал разхода можем да ги впишем в книгата на Гинес Просто няма как след като се вдигне порцията гориво с около 25-30% да ти падне разхода с 0.5-1.0 литър.Физически и математически е невъзможно Както и да е.В София има доста хора,които могат да ти мапнат колата.Цените варират от 150 до 550 лв.За този мотор съм виждал мап (говоря за картите в софта,а не как се усеща колата при каране) за 150,300 и 400 лв правен от различни хора. Аз лично не бих дал повече от 50-60 лв.Крайният резултат ще е един и същ. Не знаех че @emzo е станал мапер/тунер.Ако наистина е така,в смисъл сам да модва софта,а не само да качва вече моднат софт,да му е честита новата квалификация

          Коментар


            #6
            janyboy написа:
            Просто няма как след като се вдигне порцията гориво с около 25-30% да ти падне разхода с 0.5-1.0 литър.Физически и математически е невъзможно
            Обаче практиката е*@в@ математиката и физиката Защо ли ? Сам ще се наложи да търсиш отговора.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Абе мечтайте си На някои им пада разхода като си сложат спортен филтър,на други-като си сложат ксенон,на трети-като си сложат нови чистачки.На вас-като си мапнете колата

              Коментар


                #8
                Нашите са изрядни Ама да не спамим по темата, автора да се насочи към място, от което хората са доволни, все пак е в столицата, такива има много.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Ами то това беше целта на темата, да ме насочите към някого, конкретно Някой който си е правил ако може да сподели при кой е прарил, и дали е доволен.

                  Коментар


                    #10
                    Ето Колега ...http://clubalfaromeo.com/forum/forum...згледай и прочети ... ще видиш и доста отзиви на хора които са били там ...
                    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                    Коментар

                    Working...
                    X