Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Fiat Brava 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Fiat Brava 1.4

    Здравейте Колеги , имам следния проблем!Колата ми от 20 дни губи мощност и когато е загряла като дам педала докрай не набира , а все едно изпада в сервизен режим и започва да забива моцуна!Вчера сутринта едвам на полусъединител я предвижих до нас!След като изтина се оправи и отидох в Фиат сервиза в Плевен , окачиха я на комп и казаха , че е потенциометър на дроселова клапа [/color], казаха че не се продават отделно а дроселовата клапа струва 1800лв - нова!Намерих си втора употреба потенциометър , но дали ще мога да си го сменя сам!Ще се радвам ако някой го е правил или има наблюдение да пише!

    #2
    Re: Проблем с Fiat Brava 1.4

    Каква е колата и скакъв двигател?В Италбулком ли ходи или при тея дет продават нови фиатове?В Италбулком не стъпвай-благодарение на тях сега свалям главата.Така ми смениха ангренажният ремък,че той прескочи зъб и стана мазало.Абсолютни нещастници.

    Коментар


      #3
      Fiat Brava1.4 - 12V. В италбулкома нямат компютър...

      Коментар


        #4
        Клапаните как са? Разпределителния вал?
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          1800 лева те луди ли са :D 1.4 мотора не беше ли моно инжекция
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            Да моно е :D

            Коментар


              #7
              Прочети и това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...895&highlight=
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар

              Working...
              X