Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво JTD букса до въздушния филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво JTD букса до въздушния филтър

    Значи днес докато сменях въздушния филтър и там забелязах букса с капаче, приличащта на такава за диагностика!Някои може ли да каже за какво може да е ?http://pics.data.bg/categories/1/%D0...2/18112010030q ето я буксата!Да кажа, че нямам abs!
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Оригинална аларма, ако имаш такава!?
    Fiat Marea TD100

    Коментар


      #3
      ами нямам поне като взех колата нямаше никаква и допълнително съм я връзвал.съвсем случайно забелязах, че под кутията отива кабел и се оказа това някакви други предложения, възможно ли е климатроника да има компютар, чувал съм, че на ауди имат компютар на климатроника, възможно ли е фиата да има такова нещо ??
      мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

      Коментар


        #4
        AthlonXP написа:
        ами нямам поне като взех колата нямаше никаква и допълнително съм я връзвал.съвсем случайно забелязах, че под кутията отива кабел и се оказа това някакви други предложения, възможно ли е климатроника да има компютар, чувал съм, че на ауди имат компютар на климатроника, възможно ли е фиата да има такова нещо ??
        Да, има контролер, но той се тества по съвсем друг начин, с въвеждане на код чрез ключовтете за управление.На дясното бомбе, са изведени буксите за тест на компютъра на двигателя и ей-би- ес -а. На лявото е за алармата. Други в отсека на двигателя, мисля че няма.
        Fiat Marea TD100

        Коментар


          #5
          На мен ми прилича на букса за диагностика ,ама снимката е ит много близко и не може да се ориенирам кад се намира точно.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            На мен ми прилича на букса за диагностика ,ама снимката е ит много близко и не може да се ориенирам кад се намира точно.
            до лавото бомбе беше под кутията на въздупния филтър, утре ще кача снимка по отдалеч и ще отбележа с пеинта каде се вижда
            мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

            Коментар


              #7
              dani389 написа:
              На мен ми прилича на букса за диагностика ,ама снимката е ит много близко и не може да се ориенирам кад се намира точно.
              Буксата за диагностика не е ли в жапката???
              FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

              Коментар


                #8
                vicool написа:
                dani389 написа:
                На мен ми прилича на букса за диагностика ,ама снимката е ит много близко и не може да се ориенирам кад се намира точно.
                Буксата за диагностика не е ли в жапката???
                Не, тя е при десния калник
                Fiat Bravo JTD '99

                Коментар


                  #9
                  http://pics.data.bg/categories/1/%D0...Буксата се намираше отдолу под въздуховода в момента е пак там, само, че бях забравил да я снимам и не ми се сваляше филтъра!Буксата за аербега е под жабката( там ми го закачиха да видят защо свети, и така и имаше една грешка която неискаше да се изтрие) за двигатела е на дясното бомбе и тази ме изненада !!
                  мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                  Коментар


                    #10
                    И аз е имам намира се при мен отляво до амортисьора, това дето е издуто и е затапена.
                    http://www.pljuvalnik.com
                    Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                    Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                    Коментар


                      #11
                      може да те заблудим защото много от буксите приливат на тази но най вероятно е за диагностика на ABS в жабката се намира буксата на възд.възглавници а ако не се лъжа в средата под чистачките в кутия е буксата за диагн на двигателя
                      КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                      Коментар


                        #12
                        Аз нямам ABS.
                        http://www.pljuvalnik.com
                        Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                        Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                        Коментар


                          #13
                          Всъщност ето една снимка от колегата ogi28c103 - Букса за алармата 130 - Букса за EUROBAG - въздушните възглавници 139 - Букса за ECU 176 - Букса за АБС 299 - Букса за полуавтоматичния климатик
                          Прикачени файлове
                          КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                          Коментар


                            #14
                            При мен май е 139 за ЕКУ-то, като си е взема от сервиз ще видя.
                            http://www.pljuvalnik.com
                            Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                            Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                            Коментар


                              #15
                              stefaka222 написа:
                              Всъщност ето една снимка от колегата ogi28c103 - Букса за алармата 130 - Букса за EUROBAG - въздушните възглавници 139 - Букса за ECU 176 - Букса за АБС 299 - Букса за полуавтоматичния климатик
                              Греда, ното имам заводска аларма(поне не съм забелязвал такава, пък и нямах лампичка никаде която да свети, а знам че трябва да е посредата межу габарита за мъгла и нагревателите, нито абс( спирачна помпа серво и траби директно към спирачните апарати ) ?
                              мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                              Коментар

                              Working...
                              X