Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дупка в купето, за прекарване на кабел към двигателя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дупка в купето, за прекарване на кабел към двигателя

    Здравейте! Не знам дали темата е за този раздел. Искам да попитам дали някои се сеща как да прекарам кабел от таблото към двигателя,без да разглобявам таблото.

    #2
    Ми колега първо да започнем с това каква е колата Огледай долу над педалите трябва да има сноп с кабели и да може да пъхнеш кабелче ... А всъщност какво ще прекарваш с тези кабели
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Valiosport написа:
      Ми колега първо да започнем с това каква е колата Огледай долу над педалите трябва да има сноп с кабели и да може да пъхнеш кабелче ... А всъщност какво ще прекарваш с тези кабели
      Колата е Фиат Мареа 1999 г. Кабела ми трябва да пускам ток към подгревните свещи през ключ на таблото, защото ми е изгоряло релето.

      Коментар


        #4
        Ако погледнеш над педалите под таблото някъде трябва да влизат кабели през гумено уплатнение. По - добре е от вътре да го пробиеш с права отверка внимателно и да видиш къде ще излезе, след това прокарваш тел и за нея завързваш кабела и дърпаш и си готов.
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #5
          До педалите има отвор с уплътнение. Не ти трябва отверка, само натискаш кабела там и ще мине. Аз така направих като си поставях допълнителни уреди.
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар

          Working...
          X