Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за стартер на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за стартер на браво

    Здравейте колеги може ли някой да ми каже номера на стартера на Фиат браво TD100 трябва да сменям бендикса но в магазина ми искат номер на стартер между другото той е Bosch тук във форума прочетох че бендикс от Самара пасвал на тези стартери. Благодаря предварително.
    Bravo TD100

    #2
    Re: Въпрос за стартер на браво

    jonibg написа:
    Здравейте колеги може ли някой да ми каже номера на стартера на Фиат браво TD100 трябва да сменям бендикса но в магазина ми искат номер на стартер между другото той е Bosch тук във форума прочетох че бендикс от Самара пасвал на тези стартери. Благодаря предварително.
    Първо демонтираш стартера и тогава търсиш каквото ти трябва със старата част.На мен ми бяха монтирали бендикс на Браво 1,4 не който трябва да е ,че го свалях два пъти.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Нямам канал наблизо исках да взема бендикса и да разглобя колата на село но явно няма да стане
      Bravo TD100

      Коментар


        #4
        jonibg написа:
        Нямам канал наблизо исках да взема бендикса и да разглобя колата на село но явно няма да стане
        Предлагат се 3 марки стартери Марели,Бош и Фиат така ,че е малкпо трудно и рисково.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Няма проблеми днес свалих стартера Bosch 0001109030 остава да намеря бендикс
          Bravo TD100

          Коментар


            #6
            Оня ден сменях масла, съединител и бендикс. Ако беше от Русе можеше да те ориентирам къде ги има ... иначе 24лв ми зеха за 1.4 мотор обаче. За Бендикс от Самара обаче не се очудвам, защото при мен кабелите за свещите пасват от самарка и са доста по надежни даже ; )
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар

            Working...
            X