Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фаровете на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с фаровете на браво

    здр колеги от няколко седмици колата ме прави проблем с фаровете гаснат но много рядко и не мога да разбера от каде е проблема. Проблема е следния като реша да ги пусна не трагват (става въпрос за късите) вратна да ги изгася и пак пусна и си трагнат и до сега няколко пати са ми гаснали и в движение и пак ги изгаса и пусна и то се оправа от какво може да е. Трябва да го оправам че 1 наближава

    #2
    Щом гаснат и двата наи вероятно е самия пакетен ключ които е на волана. На дълги как е пак ли гаснат?
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      eh4ev07 написа:
      Щом гаснат и двата наи вероятно е самия пакетен ключ които е на волана. На дълги как е пак ли гаснат?
      когато е изкаснал не мога да пусна дългите да светят мога само да премигна

      Коментар


        #4
        ф

        почти със сигорност е члюча.
        тел.0897943620

        Коментар


          #5
          Re: ф

          gal76 написа:
          почти със сигорност е члюча.
          a този ключ ремонтира ли се или трябва нов също така колеги как се свала този ключ търсих в форума такава тема ама няма

          Коментар


            #6
            Re: ф

            viktor88 написа:
            gal76 написа:
            почти със сигорност е члюча.
            a този ключ ремонтира ли се или трябва нов също така колеги как се свала този ключ търсих в форума такава тема ама няма
            Някои беше писал че се разглобява и ремонтира ако няма нищо счупено или стопено но аз не съм сигурен!!! Пакетния ключ се демонтира като се свали волана пластмасите около него и се охлаби затягащия болт на самия пакетен ключ с шестостен 5 мм
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              Re: ф

              eh4ev07 написа:
              viktor88 написа:
              gal76 написа:
              почти със сигорност е члюча.
              a този ключ ремонтира ли се или трябва нов също така колеги как се свала този ключ търсих в форума такава тема ама няма
              Някои беше писал че се разглобява и ремонтира ако няма нищо счупено или стопено но аз не съм сигурен!!! Пакетния ключ се демонтира като се свали волана пластмасите около него и се охлаби затягащия болт на самия пакетен ключ с шестостен 5 мм
              а това лосче за мигачите заедно с това за чистачките ли е или е по отделно

              Коментар


                #8
                Едно цяло е !!!
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  eh4ev07 написа:
                  Едно цяло е !!!
                  колега търсих я тази тема с търсачката за ремонт ама не намирам нищо ще може ли да я намериш и да ми я пратиш за да я разгледам

                  Коментар


                    #10
                    Имах същия проблем. Пласмасите в конзолата нагарят, с малко пилене и смяна на едната пружинка се реши проблема, но понякога пак правят номера.Най-добре смяна и преправяне на инсталацията.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E0%F0%E8%F2%E8http://www.fiatforum.com/bravo-brava...eadlights.html

                    Коментар

                    Working...
                    X