Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕЛ. СХЕМА ЗА ТИПО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЕЛ. СХЕМА ЗА ТИПО

    Може ли някой да ми каже от къде да намеря Ел.схема за Типо 1,4i..........................................Вече имам цялата книга !........................За всеки който проявява интерес адреса е следния; http://www.doomshell.net/~stoma/e-bo...lides/001.html

    #2
    Еми аз я имам книгата ама е доста MB и нямам как да ти я кача тук или да ти я пратя някъде.Ако идваш към Сф да се видим да ти дам едно Cd с книгата.
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Re: ЕЛ. СХЕМА ЗА ТИПО

      rumen59 написа:
      КАКВО СТАВА БЕ ХОРА, ПРЕДЛОЖИХТЕ МИ ДА МИ ПРАТИТЕ СХЕМИ ЗА ТИПО 1,4 i без DGT, но всеки си трае ? ? ? ? ? ? ? ? ХВАЛИТЕ СЕ ,ЧЕ ИМАТЕ КНИГИ , НО МЕН ПРИКАЗКИТЕ НЕ МЕ ГРЕЯТ ТРЯБВАТ МИ СХЕМИ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
      Гледай сега, това че си изсипал една кофа препинателни знаци, не дава по-голяма тежест на поста. Крясъците също Ползвай търсачката, голяма част от нещата ТУК са събрани по този начин
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Инсталирай си АУТОДАТА.Според мен всеки който има компютър и се интересува и занимава с ремонт на собствения си автомобил е абсолютно задължително да я има.Освен схеми в нея има и много регулировъчни данни без които не може.

        Коментар


          #5
          Схема за какво точно ти трябва да ти дам?Уточни точно за кое става на въпрос и ще ти го пратя.Само сега да не кажеш че ти трябва цялата книга да ти пратя :P И моля те друг път да не викаш така!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Ето от тази страница долу до следващата си гледай..http://rack7.free.evro.net/Capoeir/E...index.htm?36,0

            Коментар

            Working...
            X