Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дисплея на километража на Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    jenshen73 написа:
    dobrujanetza написа:
    Nedra написа:
    Значи това е: големия километраж, дневния километраж , външна температура, и грешки в климатроника(дано се не случва)?
    Koлега, понеже Марея няма борд компютър, на този дисплей не се изписва друга информация като моментен раход и т. н.
    Е как бе, пишело е на обявата "Борд компютър", той човека за това пита А аз вече питам келешите с обявите "А може ли да видя компютъра?"
    Колеги,верно ли Мрийката ми няма бордови (( Вие направо ми разбихте фантазиите ( Все пак,няма ли някакъв начин този дисплей да показва нещо повече от КМ и температура?И като казах температура,тия дни забелязах ,че когато паля колата,на дисплея се изписва външната температура (особено ако е под +5*) и известно време изписаните градуси мигат.След това всичко си идва на мястото и КМ се показват такива каквито са.Въпроса ми е,това мигане означава ли нещо или не?Приемете извиненията ми ,ако това е спам към въпросната тема.Поздрави и весели празници
    kovach
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD ELX

    Коментар


      #32
      Няма борд компютър. Само гореизброените показания.
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #33
        kov написа:
        jenshen73 написа:
        dobrujanetza написа:
        Nedra написа:
        Значи това е: големия километраж, дневния километраж , външна температура, и грешки в климатроника(дано се не случва)?
        Koлега, понеже Марея няма борд компютър, на този дисплей не се изписва друга информация като моментен раход и т. н.
        Е как бе, пишело е на обявата "Борд компютър", той човека за това пита А аз вече питам келешите с обявите "А може ли да видя компютъра?"
        Колеги,верно ли Мрийката ми няма бордови (( Вие направо ми разбихте фантазиите ( Все пак,няма ли някакъв начин този дисплей да показва нещо повече от КМ и температура?И като казах температура,тия дни забелязах ,че когато паля колата,на дисплея се изписва външната температура (особено ако е под +5*) и известно време изписаните градуси мигат.След това всичко си идва на мястото и КМ се показват такива каквито са.Въпроса ми е,това мигане означава ли нещо или не?Приемете извиненията ми ,ако това е спам към въпросната тема.Поздрави и весели празници
        Градусите мигат под +3.При тази температура се появява опасност от поледица.Служи за изостряне на вниманието на водача.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #34
          Благодаря колега.Весели празници
          kovach
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD ELX

          Коментар


            #35
            Може и HIGH OIL да пише. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...highlight=high
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар

            Working...
            X