Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони във вратите на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ми аз сложих кабелите и мисех да ходя но тояга ми прецакаха плановете Отказах се от тапаците в техномаркет тъй като ПЪРВО са индиянци нищо не ти обясняват, нищо не разбират... ВТОРО задължително те пращат в тояга за твоя сметка (иначе не ти важи гаранцията) ... и предлагат нещо под име което не отговаря (в официалния сайт го има спецификации снимки, а в магазина е друго )и сега се чудя какво точно да е, но се спрях на едно усилвателче 2канално на Пайнер 300 Ватово и едно басче 10ка Магнат 200 Ватанезнам мн се чудя искам да се вместа в 300-350лв и мн трудна задача
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #47
      Избора е добър само че е желателно говорителя да е по мощен от усилвателя за да не претовариш говорителя.

      Коментар


        #48
        ГОТОВО. Мисията е изпълнена ) Взех и монтирах музиката взех това :Pioneer GM-3200T инфоMagnat Xpress 10 инфои една кутия цилиндрична мн добре се получи
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #49
          Честито! И като се кефиш, да открехваш малко джамовете, че да не ги издъниш! Хайде, пък другата неделя да демонстрираш!
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #50
            мерси мерси непременно само да реша какво ще човъркам по колата тогава :D
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #51
              ЧЕСТИТО !!!дано да не стане като с моята музика (макар и доста по скромна решиха да ми я свият)
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар


                #52
                Честито! Де да можех и аз, като теб да си мисля за малко подобрение на нещо и в крайна сметка да се обзаведа с нещо много по-голямо...
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #53
                  сега ми кажи че няма да дадеш снимки?!?

                  Коментар


                    #54
                    ) мерси мерси ми ще дам ама алко по натам че да измисля как точно да ги закрепя сега саъм ги монтирал колко да свири
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #55
                      Така реших проблема за бас и за говорители в вратите на моето Пунто. В добавка вместо оргиналните говорители в таблото сложих "пищялки" Hertz. Като посъбера лев ще поработя и по задната кора и ще покажа какво сътворих там
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #56
                        Тези ще станат ли за задни на Браво на мястото на оригиналните?http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4355
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #57
                          rustson написа:
                          Тези ще станат ли за задни на Браво на мястото на оригиналните?http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4355
                          Да!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #58
                            Мерси!
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #59
                              Обадих се на тези в Електрон.бг и ми казаха че може и да не станат колонките! Също въпроса ми е има ли нещо специфично при инсталацията на говорителите, щото ако е само да се развият 4 болта и да се завият пак то и аз мога да си ги сложа!
                              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                              Коментар


                                #60
                                rustson написа:
                                Обадих се на тези в Електрон.бг и ми казаха че може и да не станат колонките! Също въпроса ми е има ли нещо специфично при инсталацията на говорителите, щото ако е само да се развият 4 болта и да се завият пак то и аз мога да си ги сложа!
                                Ако са тези в магазина... и на мен така ми казаха, но аз настоях за този размер и те звъннаха на монтажният сервиз и там им казаха, че стават! Колега, аз си купих предният модел на тези колони размер 5х7 и по-подходящ от този размер няма!
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X