Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за лампа на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не ми работеШЕ. Вече не е така. jenshen73 - ти сигурен ли си че имаш датчик за ниво на маслото? Може ли да му щракнеш една снимка, на контролната лампа имам предвид. Ако имаш, ще си първата мареа с датчик, която виждам.

    Коментар


      #17
      На темпрата има датчик за ниво на маслото.
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #18
        неясна светлина за повреден инжектор

        jenshen73 написа:
        Що спорите? На повечето коли минали през кадърни автоджамбази така или иначе почти никога няма да светне лампата за износени накладки - по ред причини, като най-важната е, че системата за ранно предизвестяване е точно такава - прекалено рано известява, че са си заминали накладките и повечето джамбази изобщо не връзват кабела или го режат от далече. Аз имах кабел, свързах се с един коректен автоморгаджия, изпрати ми конектор, вързах го и ... нейде по незнайните варненски улици съм го скъсал...Най-важните индикатори по таблото, поне за мен са: индикатора за ниско ниво на маслото и ... температурата на двигателя. Стряскащ индикатор има само един - инжектора Останалото си е бошлав за западняците..., ти няма да можеш да спираш, но ще видиш няква лампа и ще ходиш на сервиз... блях...
        колага а били обяснил на новодошлия как трябва да изглежда лапата за повреден инжектор ????колата е браво 1.9 жтд

        Коментар


          #19
          Колегата има предвид тази лампа, която не означава че е повреден точно инжектор, а означава че има повреда във важен елемент от тези, които са необходими за стаблина работа на двигателя. Някъде лампата я наричат инжектор, другате - дюзата, някои пък дори я смятат за "умна дюза"...
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            както каза колегата ogi28b то4но така е износени накладки и тва с удижителният е це няма спирацна тецност
            Поздрави! Димитър

            Коментар

            Working...
            X