Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

лампа на таблото-какво индикира?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    лампа на таблото-какво индикира?

    Здравейте! Имам следния въпрос,като предварително уточнявам,че ползвах търсачката,но тя както винаги изкара един тон глупости и не може да се отсее полезното от останалото... Та на въпроса. Брат ми(trak20 във форума),който има регистрация,но не пише често ме помоли да му пусна тази тема... Днес му е светнала една лампа на таблото,която не съм сиогурен какво точнно индикира,само мога да предполагам. Лампата е следнатаГрешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.orgето и рисунка на която ясно се вижда какво представляваАко някой има точен отговор какво индикира и къде може да е проблема,ще съм му благодарен
    ex.Мареа ТД100

    #2
    Според мен - изгоряла крушка на стоповете. Видяхте ли дали светят при натиснат педал? На Мареата индикаторите за изгоряла крушка са до силуета на колата и светва съответната жълта индикация от страната на не светещата крушка.

    Коментар


      #3
      именно това му казах аз,че тази индикация,мисля,че е за проблем със светлините,НО няма проблем-трите стопаа си ссветяткъси дълги,габарити-отпред и отзад също,карах го клип да ми прави-няма проблем със ссветлините по принцип
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        Изгоряла крушка, понякога примигва когато се замаси нещо примерно със мигача мига и стопа

        Коментар


          #5
          Проверихте ли крушките които осветяват номера.

          Коментар


            #6
            здравей

            здравейте аз сам човека с тая светеща лампа и се загледах по сериозно в клипа който снощи правих и забелязах че на десния габарита има 2 крушки дето светят а на левия само 1 .вазможно ли е това да е проблема и за6то ми светва лампата само когато натисна спирачките.Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org
            kara fiat marea wikend

            Коментар


              #7
              здравей

              става вапрос за габаритите от зад не отпред
              kara fiat marea wikend

              Коментар


                #8
                Re: здравей

                trak20 написа:
                здравейте аз сам човека с тая светеща лампа и се загледах по сериозно в клипа който снощи правих и забелязах че на десния габарита има 2 крушки дето светят а на левия само 1 .вазможно ли е това да е проблема и за6то ми светва лампата само когато натисна спирачките.
                Да!И при мене беше така!Сменяш и се оправя.
                Фиат марея уикенд 1.9ТД100

                "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

                Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

                Коментар


                  #9
                  здравей

                  проблема май е решен.изгоряла крушка на задния ляв габарит.
                  kara fiat marea wikend

                  Коментар


                    #10
                    другия път като правите клип,го правете като хората,защото голямо клатене на тоя апарат нищо не се вижда като хората... и да ме слушаш като ти казвам къде ти е проблемаТемата може да се заключи,за да няма повече излишни мнения в нея-смятам,че е приключена.
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар

                    Working...
                    X