Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ел.фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ел.фарове

    Значи Bravo-то няма по принцип ел.регулиране на фаровете , но като махнах пластмасата на уредите и отдоло има букса за копче за ел.фарове.Отпред при фаровете имам такива букси за машинките на фаровете , въпросът ми е ако си взема такава пластмаса , която е с копче дали ще имам ел.фарове или ще трябва да правя инсталация?

    #2
    Re: Въпрос за ел.фарове

    Инсталациите на нашите коли са универсални. И само се добавят екстрите. Ама само с копченце няма да минеш ще ти трябват и машинките за фаровете.
    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


    http://vbox7.com/play:124bedab

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за ел.фарове

      lov написа:
      Инсталациите на нашите коли са универсални. И само се добавят екстрите. Ама само с копченце няма да минеш ще ти трябват и машинките за фаровете.
      Не е точно така, знам поне за двама колеги, на които обяснявах по скайпа как и откъде и какви кабели се свързват, защотъо нямаха готова инсталация. Един от тях е stormi, а темата му за това Kак да си направиm електрически фарове с прокарване на инсталация вече е в раздел "Често задавани въпроси"В някои модели има буксата при таблото и буксата за левия фар, а за десния липсва. В този случай е достатъчно свързване на кабели от лявата букса, за десния фар, успоредно.

      Коментар


        #4
        До колкото видях при мен е точно така - букса на таблото и букза за машинка само при левия фар.Ще разгледам темата
        lov написа:
        Инсталациите на нашите коли са универсални. И само се добавят екстрите. Ама само с копченце няма да минеш ще ти трябват и машинките за фаровете.
        Сменял съм фаровете и имат машинки , само кабеляк трябва и заиграват

        Коментар


          #5
          Днес погледнах и видях , че въпросните 3 жълти кабелчета са налични Значи до колкото разбрах трябва ми бутона за управление и да пусна кабел с букса за десния фар и вече ще имам още една екстра на колата

          Коментар


            #6
            Re: Въпрос за ел.фарове

            ogi28b написа:
            Не е точно така, знам поне за двама колеги, на които обяснявах по скайпа как и откъде и какви кабели се свързват, защотъо нямаха готова инсталация.
            Е известни са ми италиянците с неотразените си промени по ел изнсталациите си. Брал съм ядове с такива техни изпълнения че вече имам сигурно мазоли и забравям да спомена че и това е възможно. А за решението на тази ситуация бях чел ама не ми се ровечше да дам линк по темата. Нещо ме е хванал много мързела.
            BRAVA 1.4 12v - 1998г.


            http://vbox7.com/play:124bedab

            Коментар

            Working...
            X