Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

    Licho написа:
    А къде го слагате чейнджъра, някои казват под седалката, други до левия калник. Под седалката пробвах, но не виждам къде.
    До левия калник незнам, но под задната седалка на Брава става идеално, просто го слагаш там някъде и това е стига да е 6 дисков. Ако е 10 дисков незнам измисли си. Успех

    Коментар


      #17
      Колегата е прав само 6 дисковите се побират под седалката а другите в багажника.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #18
        Re: Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

        mihr написа:
        Licho написа:
        А къде го слагате чейнджъра, някои казват под седалката, други до левия калник. Под седалката пробвах, но не виждам къде.
        До левия калник незнам, но под задната седалка на Брава става идеално, просто го слагаш там някъде и това е стига да е 6 дисков. Ако е 10 дисков незнам измисли си. Успех
        Благодаря. Пробвах под седалката, единствено би влезнал там дето са хванати патантите, но стърчат болтове. Ще разгледам пак. MCD46 е моя.
        Fiat Bravo 1.2, 1999

        Човек това звучи гордо, но всичко може да се очаква от него!

        Коментар


          #19
          Re: Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

          Е хубаво де, ама не разбрахме с колко диска е твоя чейнджър? Може да се сложи навякъде под седалаката, не те разбирам как само при пантите става.

          Коментар


            #20
            МСД 46 с 10 диска и не става под седалкатапоне на Браво за Мареята не съм сигурен.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #21
              dani389 написа:
              МСД 46 с 10 диска и не става под седалкатапоне на Браво за Мареята не съм сигурен.
              mcd 46 е и е с 6 диска, освен да е с касета за 6 диска, а не за 10.
              Fiat Bravo 1.2, 1999

              Човек това звучи гордо, но всичко може да се очаква от него!

              Коментар


                #22
                Не е с касета за 6 грешката е в моя телевизор.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #23
                  Аз знам че има като с 6СД, така и с 10СД , но съм виждал само с 10, така че не е много ясно май

                  Коментар

                  Working...
                  X