Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

    Здравейте, скоро си купих Браво 1999, което е с орогиналния касетофон и има опция за контрол на Changer.Имам изведен кабел в багажника, но разбира се changer-a го няна!Въпроса ми е какъв changer мога да сложа? Бихте ли ми препоръчали марка и колко ще струва?Благодаря предварително!!! Грешен раздел -> Преместена. Модерирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Bravo '99 JTD
    Stilo '02 JTD Dynamic 3 door
    Sedici ‘06 mJet 120 4x4

    #2
    GRUNDIG: MCD 6 MCD 10 MCD 20MCD 30 MCD 36 MCD 40 MCD 46 MCD 50 MCD 60 SONY: CDX-T69 само с някакъв преходник който струва колкото чейнджъра.CDX-656 пак с преходник От 60 до 100лв някъде, моя го взех за 80, с доставката май удари стотака
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      твоя какъв модел е? доволен ли си от него? прескача ли по дупките? къде предлагат?
      Bravo '99 JTD
      Stilo '02 JTD Dynamic 3 door
      Sedici ‘06 mJet 120 4x4

      Коментар


        #4
        Моя е MCD 36 , 6 диска ... ами аз си го взех още преди 2 години, скоро се занимавах със слагането му, кабела съм си го правил изцяло сам тъй като нямах прокаран в колата. Не, не прескача, или поне за сега .... вътре цялата механика е на пружини и си има 3 режима за положението в което е сложен. Доволен съм и то много, просто варианта със слагането на CD го отписах тъй като дори и с пласмасовия преходник ми изглежда грозно. Къде се намират .... ами търси по форумите. Слагай и не се чуди, ако си лепнеш и мулти волан работата заспива : )
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #5
          Аз имам прекаран кабел, даже тапицерията на дъното на багажника е рязана спрямо чейнджъра и дори стърчат 2 малки видии.... имало е чейнджъра, но "кавал*те" са го взели!
          Bravo '99 JTD
          Stilo '02 JTD Dynamic 3 door
          Sedici ‘06 mJet 120 4x4

          Коментар


            #6
            danskich написа:
            Аз имам прекаран кабел, даже тапицерията на дъното на багажника е рязана спрямо чейнджъра и дори стърчат 2 малки видии.... имало е чейнджъра, но "кавал*те" са го взели!
            Колега виж в някоя пловдивска авто морга, там има много, трудно се намира но мисля че ще успееш. Виж и във мобиле.бг, във Варна едно момче продваше един филипс за 60лв. с кабела, те пак ставаха. Ако ходиш на море натам ще си го вземеш Успех

            Коментар


              #7
              Здравейте.Някой да знае дали чейнджър clarion с 6 диска е съвместим за касетофона в бравото
              FIAT BRAVO JTD GT 98'

              Коментар


                #8
                кола

                ако се купува това е все едно да ти купиш една MP3 CD за кола особенно ако трябва да е и с кабел
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Миналата седмица, мисля че беше, имаше тема от колега, който купуваше оригинално CD. Друг колега беше дал телефон, че има. Звъннах да питам и аз за CD-то, но се оказа че вторият колега продава чейнджър - оригинален GRUNDIG за шест диска. Искаше му 60 лв. Опитвах се да намеря темата, но не успях. Не помня и ника на продавача. Мисля, че беше от Пловдив.П.П. Сега се сетих , че и колегата Tornado беше писал в тази тема. Опитах се от профила му да намеря мнението, но ми дава достъп само до първата страница с последните му мнения. На втората ми изписва: "Няма теми или мнения, отговарящи на вашите критерии".

                  Коментар


                    #10
                    Re: Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

                    danskich написа:
                    Здравейте, скоро си купих Браво 1999, което е с орогиналния касетофон и има опция за контрол на Changer.Имам изведен кабел в багажника, но разбира се changer-a го няна!Въпроса ми е какъв changer мога да сложа? Бихте ли ми препоръчали марка и колко ще струва?Благодаря предварително!!! Грешен раздел -> Преместена. Модерирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Колега ще повторя до някъде колегата "светлича" и ще ти пейстна:1. GRUNDIG MCD 6 (6 диска) MCD 10 (6 или 10 диска) MCD 20 MCD 30 (6 диска) MCD 36 (6 диска) MCD 40 (6 или 10 диска) MCD 46 (CD text) (6 или 10 диска) MCD 50 (CD text) (6 или 10 диска) MCD 60 (6 диска)2. SONY CDX-T69.3. Както и клонинги на марките FISHER , ROADSTAR и GELHARDИмами снимки на тях, но ще го кача при интерес от някой, че сега нямам време. Успех

                    Коментар


                      #11
                      Лично мнение :1.Закупуване на чейнджър - 100-на лв.2.Ако нямаш кабел или там тия преходници ( да не говорим ако нямаш и 2те :D ) още пари3.Звук -почти никакъв от оригиналното радио с оригиналните колони ...друго не ми иде на акъла ама поне според мен един качествен плеяр е в пъти по-добрият вариант Поздрави.

                      Коментар


                        #12
                        А някой правил ли си е преходник за Сони че имам едно ми търкаля и много четох за схеми на буксите ама нещо нбеми ври главата .То кабела на Сонито има около 5 жици повече и не ми се получи.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          Не ти трябва никакъв чейндър. Виж това.
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            #14
                            Такива схеми никога няма да седна да правя ,имама трансмисер ползвам го и качесвото ме устройва .Просто питах за ченджара че ми се търкаля от 2 години.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              Re: Какъв CD Changer за Браво с оригинален касетофон?

                              А къде го слагате чейнджъра, някои казват под седалката, други до левия калник. Под седалката пробвах, но не виждам къде.
                              Fiat Bravo 1.2, 1999

                              Човек това звучи гордо, но всичко може да се очаква от него!

                              Коментар

                              Working...
                              X