Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От обикновен фар - да стане с лупа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От обикновен фар - да стане с лупа

    Колеги работата е следната.. Дали на фар със лупа е същия външния кожух (стъклото и цялата пласмасова част отзад) както на обикновен??? Вероятно отвън са, но дали са и отвътре ??? Целта е от обикновен фар да използвам задната част (всъшност само захващането ми трябва тъй като то е е счупено) и да го приложа на фар с лупа
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Re: От обикновен фар - да стане с лупа

    Interceptor написа:
    Колеги работата е следната.. Дали на фар със лупа е същия външния кожух (стъклото и цялата пласмасова част отзад) както на обикновен??? Вероятно отвън са, но дали са и отвътре ??? Целта е от обикновен фар да използвам задната част (всъшност само захващането ми трябва тъй като то е е счупено) и да го приложа на фар с лупа
    Погледни по-добре. На фаровете с лупи, стъклата им са напълно прозрачни и са изработени от кристално стъкло.
    Fiat Marea TD100

    Коментар


      #3
      Това не ме интересува. Само задната част където е захващането дали е същата (най вече отвътре) или поне близка
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Напълно еднакви са.

        Коментар


          #5
          Само трябва да пробиеш дупка за фасунката на габарита че пи лупите е под мигача но не е трудно на кутита е очертано само трчбва да режеш внимателно
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар

          Working...
          X