Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

аларма на мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аларма на мареа

    здравейте колеги колата ми е фиат мареа 1,9ТД 100к.с комби 97 година ELX обурудване имам 3те клиюча 1бр червен и 2бр сини вс работи точно централно си работи всичко при заключване светва на плафона един зелен диод а под cd-то на централната конзола има диод който и той е фабрично вграден при заключена кола диода не мига нищо мерих да не да е заминал диода нещо не стига никакъв ток до него та въпроса ми е как да разбера дали имам фабрична аларма
    Fiat Marea Weekend ELX 1.9TD 100к.с

    #2
    Re: аларма на мареа

    niki_vr написа:
    здравейте колеги колата ми е фиат мареа 1,9ТД 100к.с комби 97 година ELX обурудване имам 3те клиюча 1бр червен и 2бр сини вс работи точно централно си работи всичко при заключване светва на плафона един зелен диод а под cd-то на централната конзола има диод който и той е фабрично вграден при заключена кола диода не мига нищо мерих да не да е заминал диода нещо не стига никакъв ток до него та въпроса ми е как да разбера дали имам фабрична аларма
    Заключи колата със синия ключ/дистанционно/ , отключи 5-тата врата и отвори,трябва да "писне" Аз така разбрах за алармата
    MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
    ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

    Коментар


      #3
      Ако имаш обемни датчици на предния плафон значи имаш фабрична аларма. А за писването при отключване с ключа, може да не писне, ако е изключена от ключето което е до предпазителите.
      МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
      БРАВА 1.8 16V ELX 96

      Коментар

      Working...
      X