Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фабрично радио на Брава.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фабрично радио на Брава.

    Колеги, може би ще ви се стори нелепо , обаче хич не мога да се оправя с фабричното радио на Бравичката ми. Онзи ден се опитвах да си сверя часовника (нали смениха времето), обаче не само че не успях да сверя часовника, ами и си разбутах всички станции, които бях запаметил Сега голям батак, с едната ръка карам, а с другата търся на Радио 1 чeстотите. Аз имам към колата книжка с опътване, където е обяснено всичко, но за жалост тя е написана на може би най-противния за мен език на света - немския. Yellow_Flash_Colorz_PDT_47
    Тя ми вика: "Имам си приятел!"... хаха! То и аз си имам телевизор в къщи, ама ходя на кино!

    #2
    Ето едно упътване на български. Дано да съм бил полезен
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

    Коментар


      #3
      Колега да беше писал и с кой модел си :D ... да кажем с по-новите. Задържаш бутон "EXP" - тук влизаш в expert mode, после с бутони: "2" и "3" си гласиш часа, съответно бутони: "4" и "5" - минутите. Като свериш часа задържаш пак "EXP" и си готов.
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        #4
        Oтносно модела на радиото, не знам от новите ли е или от по-старите, но ето как изглежда...
        Прикачени файлове
        Тя ми вика: "Имам си приятел!"... хаха! То и аз си имам телевизор в къщи, ама ходя на кино!

        Коментар


          #5
          радиото ти е същото като моето H2-ка .... ами точно както ти обясних колега. Мен ми отне 1 година докато оправя часовника - все не ми се занимаваше
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            #6
            Canko1604 благодаря ти за упътването на български, ще ми бъде много полезно! Yellow_Flash_Colorz_PDT_19Колега, и аз колата я карам от 4 месеца и часовника никога не ми е бил верен . Сега обаче, след като разбутах и станциите се реших най-после да го вкарам в ред това радио.
            Тя ми вика: "Имам си приятел!"... хаха! То и аз си имам телевизор в къщи, ама ходя на кино!

            Коментар


              #7
              А в Download-секцията на форума има инструкции на английски, в които пише всичко.

              Коментар


                #8
                За да ти е верен часовника, изключи RDS-a. И аз в началото имах същия проблем. Иначе от различните радиостанцоо ти пускат различни часове и няма вариант да ти е верен.
                FIAT Bravo GT 1.6/16V

                Коментар


                  #9
                  Всичко вече е ОК. Нагласих си всички желани станции, а часовника цепи секундата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Оказа се, че боравенето с въпросното "проблемно" радио било елементарно. (естествено всичко изглежда така след помоща на колегите от Фиат форума )
                  Тя ми вика: "Имам си приятел!"... хаха! То и аз си имам телевизор в къщи, ама ходя на кино!

                  Коментар

                  Working...
                  X