Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няма ток на бензиновата помпа на Браво ХГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няма ток на бензиновата помпа на Браво ХГТ

    вчера колата изгасна и не можах да я запаля след продължително барникане установих че на бензиновата помпа не рабпто в това число че не стига ток до нея.Мисля си че е релето защото знам че при подаване на контакт помпата зарабптва за 1-2 секунди и после спира а това би трябвало да го прави някое реле.дали съм на правилна насока и каде се намира това чудо???????????????????/Мерси предварително!!!

    #2
    Може и да не е от релето а бушона .... аз съм с 1.4 и при мен релетата и бушоните са пред филтара за купето (под капака) , ама ти си с HGT и там ще те излъжа може да е по-различно, на някои май под жабката бяха.
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      re

      Бутончето под седалката натисна ли го??Предната лява.
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: Няма ток на бензиновата помпа на Браво ХГТ

        BeAsT BRAVO HGT написа:
        вчера колата изгасна и не можах да я запаля след продължително барникане установих че на бензиновата помпа не рабпто в това число че не стига ток до нея.Мисля си че е релето защото знам че при подаване на контакт помпата зарабптва за 1-2 секунди и после спира а това би трябвало да го прави някое реле.дали съм на правилна насока и каде се намира това чудо???????????????????/Мерси предварително!!!
        Главното реле,релето за помпата и бушоните им се намират над жабката.Така и не си свали ремонтната книга

        Коментар


          #5
          пробвах с бутона под седалката,и на мен ми е мисалта че или бушон или реле,в забката има и релетаи бушони.може ли някои точно да ми каже дали е бушон или реле и как мога да го проверя.Мерси

          Коментар


            #6
            Пробвах да я сваля тази ремонтна книга,но просто не стана,благодаря ти много но просто ми излезе някаква снимка на спирачен диск и нищо повече.просто мисилта ми е че дали е това проблема при тези симптоми на колата.утре ще пробвам да сменя релета или бушона ако наистина е това,Мерси другари

            Коментар


              #7
              Пробвах да я сваля тази ремонтна книга,но просто не стана,благодаря ти много но просто ми излезе някаква снимка на спирачен диск и нищо повече.просто мисилта ми е че дали е това проблема при тези симптоми на колата.утре ще пробвам да сменя релета или бушона ако наистина е това,Мерси другари

              Коментар


                #8
                Ето друже.Проблемите може да са окажат и други

                Коментар


                  #9
                  Един въпрос, имаш ли аларма?
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    #10
                    да имам аларма,мина ми мисалта че може да е от имобилаизера но бях на работа и нямах време да погледна тези релета или бушони,още не сам погледнал тази книга,но предварително ти благодаря

                    Коментар


                      #11
                      Проблема е решен

                      Днес свалих помпата и пак я закачих проверих и релето като го свалих и размърдах релето,според мен или релетоили помпата е залепил.След като сичко зглобих клата запали,Божа работаБлагодаря на сички

                      Коментар


                        #12
                        Здравейте, бих искала да попитам дали някой би могъл да ме ориентира къде се намира бензиновата помпа на Фиат Браво? Погледнахме под задните седалки, но болтовете изглеждат така сякаш са навивани отдолу и не можем да се ориентираме от къде да започнем, за да развием болтовете. Не успях да открия нещо по темата. Има подобни теми, но за други модели на фиат, но при тях изгледа е по-различен. Благодаря!

                        Коментар


                          #13
                          Кола

                          Там е нещо друго си гледал При теб сигурно е зад задна седалка в дясно на Пунто е под задна седалкаhttp://eper.fiatforum.com/cgi-bin/na...key=1020000001
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            помпата ти се намира в багажника и по-точно като отвориш задния капак и махнеш мокета ще я видиш в дъното в дясно.има 3 болтчета,развиваш ги и започваш да твориш.успех

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря ви за споделените мнениния! Ще проверя в багажника.

                              Коментар

                              Working...
                              X