Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чейнджър Блаупункт на касетофон Грундиг - може ли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чейнджър Блаупункт на касетофон Грундиг - може ли

    Здравейте колеги. Искам да питам следното Възможно ли е с известно преправяне на буксата за ксетофона да се подкара чейнджър Блаупункт на оригиналния касетофон Грундиг на Брава/о Мареа. Знам че оригиналният е на Грундиг, но е доста трудно да се намерят, а именно Блаупункт като че ли може да се намерят по-лесно. Ако има майстори и такива които са се опитвали подобно нещо да направят, нека да пишат мненията си.

    #2
    Re: Чейнджър Блаупункт на касетофон Грундиг - може ли

    mihr написа:
    Здравейте колеги. Искам да питам следното Възможно ли е с известно преправяне на буксата за ксетофона да се подкара чейнджър Блаупункт на оригиналния касетофон Грундиг на Брава/о Мареа. Ако има майстори и такива които са се опитвали подобно нещо да направят, нека да пишат мненията си.
    Оригиналния чейнджър е точно Грундик.

    Коментар


      #3
      За Буалпункт не съм чувал да става един или два модела на Сони стават ама и те са рядкос .Аз имам едно такова Сони което тругва ама от лятото се каня да го монтирам и все не остава време.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Идеята ми е Блаупункт да се подкара на Грундиг ако може. Нека разбирачите да пишат с какво преправяне може да се направи

        Коментар


          #5
          здравеите аз си купих преди няколко дни брава.....с оригинално радио което е с пове4е коп4ета а пък в багажника има кабел с букса мисля 4е е за 4еиджар ако е така каква марка трябва да е тои?
          FIAT-brava 1,4..... PK5646AX

          Коментар


            #6
            brava.pk написа:
            здравеите аз си купих преди няколко дни брава.....с оригинално радио което е с пове4е коп4ета а пък в багажника има кабел с букса мисля 4е е за 4еиджар ако е така каква марка трябва да е тои?
            Грундик
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #7
              dobrujanetza написа:
              brava.pk написа:
              здравеите аз си купих преди няколко дни брава.....с оригинално радио което е с пове4е коп4ета а пък в багажника има кабел с букса мисля 4е е за 4еиджар ако е така каква марка трябва да е тои?
              Грундик
              зна4и само грундик 6те стане..........Добре дошъл във форума колега. Препоръчвам да се запознаеш с правилата.1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. ..............Модераторски екип на fiat-bg.org
              FIAT-brava 1,4..... PK5646AX

              Коментар


                #8
                Не си струват мъките,за да сложиш един стар модел чейнджър,който не плейва и МР3!Направо си сменете касетофона с някой по-добър.Хем звука ще е като хората,хем няма да има мъки по преправяния,които биха излезнали повече пари от нов касетофон
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар

                Working...
                X