Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоматично включване на халогенни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vgeorgiev написа:
    Колега, Би ли обяснил по-кратко и ясно каква е целта, при какви условия и каква е алармата.Тоест искаш да кажеш, че като отключиш да светнат, а кто затвориш вратата да изгаснат.
    Да и ако не отворя пак да гаснят
    Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
    BMW E46 2.0i 150 HP

    Коментар


      #17
      Автоматично включване

      Мисля, че го измислих утре ще го направя и ще Ви снимам и покажа какво съм измислил > БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОМОЩА
      Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
      BMW E46 2.0i 150 HP

      Коментар


        #18
        Колеги днес го направих с едно реле време и две обикновени релета сега тествам
        Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
        BMW E46 2.0i 150 HP

        Коментар


          #19
          g.paskov написа:
          Колеги днес го направих с едно реле време и две обикновени релета сега тествам
          Колега какво стана с тестването?Получи ли желаният ефект?

          Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

          Коментар


            #20
            stormi написа:
            g.paskov написа:
            Колеги днес го направих с едно реле време и две обикновени релета сега тествам
            Колега какво стана с тестването?Получи ли желаният ефект?
            Дам стана точно като на другите коли и съм си го направил халоген и габарит много яко стана и ми прави впечатление, че много хора поглеждат като светнат и после сами си изгаснат
            Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
            BMW E46 2.0i 150 HP

            Коментар


              #21
              g.paskov написа:
              stormi написа:
              g.paskov написа:
              Колеги днес го направих с едно реле време и две обикновени релета сега тествам
              Колега какво стана с тестването?Получи ли желаният ефект?
              Дам стана точно като на другите коли и съм си го направил халоген и габарит много яко стана и ми прави впечатление, че много хора поглеждат като светнат и после сами си изгаснат
              Еми сподели как точно си го направил.Мисля, че има още заинтересувани хора как да го направят!

              Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

              Коментар


                #22
                взимаш 2 релета и едно реле време 1 то реле го вързах за алармата на мигачите така като включа или изключа алармата мигачите мигат и релето се активира и затваря веригата това реле го вързах с релето време където е ON . Другото реле до вързах на контактния ключ и с OFF на релето време . Един постоянен + вземах и си го прекарах през едно ключе (ако искам да си изключа системата) .Поселения извод го вързах с габарита и халогенна габарита като сложиш 2 диода да не връщат кабела за габаритите го свързах с жълтия кабел които е на контактния ключ и е за паркинг габарит , а другия кабел с релето на халорени те което се намира като свалих жабката 1 во то реле от ляво на дясно едно малко черничко . Как работи?Отключваш колата с алармата и релето затваря и включва релето време (аз съм го направил за 7 сек.) ако влезнеш в колата и не се изгаснали като дадеш на контакт другото реле ще ги изключи, ако не искаш да работи системата с си е изключваш с копчето. Надявам се да съм Ви обасянил добре ако има нещо питайте ще се опитам да ви го обясня.
                Прикачени файлове
                Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
                BMW E46 2.0i 150 HP

                Коментар


                  #23
                  g.paskov написа:
                  ............................ ако влезнеш в колата и не се изгаснали като дадеш на контакт другото реле ще ги изключи, .................
                  Браво за начинанието колега. Мисля, че ще се получи по-добре, ако второто реле го вържеш към плафона - отваряш вратата и гаснат.

                  Коментар


                    #24
                    naskobg написа:
                    g.paskov написа:
                    ............................ ако влезнеш в колата и не се изгаснали като дадеш на контакт другото реле ще ги изключи, .................
                    Браво за начинанието колега. Мисля, че ще се получи по-добре, ако второто реле го вържеш към плафона - отваряш вратата и гаснат.
                    Да колега пробвах там но плафона е с постоянен + и се управлява с - ако кажеш как няма проблем? На мен не ми харесва + са които е на мигачите защото като се задейства алармата и светят и халогенните исках да го вържа към към централното но маи и то се управлява с - и не става. Кажете ако се сещате как да стане ?
                    Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
                    BMW E46 2.0i 150 HP

                    Коментар

                    Working...
                    X