Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ел.стъкло ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ел.стъкло ???

    Здравейте колеги,надявам се съм нацелил раздела в който да си задам въпроса :D Къде в софия има читав магазин за части на фиат,за да може човек като влезе и да има всичко необходимо като консумативи и да има избор на по-скъпи части и по евтини такива,че ми изгоря копчето на шофьорския прозорец - Fiat Marea 1.9 JTD 99г. и се чудя сега от къде да намеря (в ауто плюс директно ме отрязаха :D),пък и ще потърся от някое на части да намеря.Благодаря

    #2
    Виж в обявите на части във форума, може да се заринеш с копчета само от темите в СФ.http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=14
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      van_dal написа:
      Виж в обявите на части във форума, може да се заринеш с копчета само от темите в СФ.http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=14
      да,благодаря колега - започнах да се ориентирам,че попринцип съм от форума на рено и ми е малко търсене докато свикна тук

      Коментар


        #4
        А какъв е проблемът по-конкретно ? Като купуваш копче втора употреба - първо виж старото - буксата му е бяла или черна, не помня каква, но едната е бяла, а за дясната врата - черна, или обратно. Да не се окажеш с 2 бели... И зелена, и кафява букса за задните ел стъкла.

        Коментар


          #5
          Трябва ми бялата букса - тази която седи на шофьорската врата и е за свалянето на шофьорския прозорец.Старата изгоря и сега търся или нова или някоя втора употреба,която в скоро време пак би гръмнала :D

          Коментар


            #6
            Мини през Италианеца, даваше ги по 5 лева за последно, преди 2 години.

            Коментар


              #7
              Бях го подредил пръв на опашката, ама няма сега

              Коментар

              Working...
              X