Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

падане на акумулатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    падане на акумулатор

    колеги имам следния проблем акумулатор 4исто нов ,проверка за оте4ки-няма такива и на всеки 3 4 денаако не я карам акумулатора падаГрешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: падане на акумулатор

    ЦЕЦкогецко написа:
    колеги имам следния проблем акумулатор 4исто нов ,проверка за оте4ки-няма такива и на всеки 3 4 денаако не я карам акумулатора пада
    Алтернатора замервал ли си дали зарежда???
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    Коментар


      #3
      Re: падане на акумулатор

      ЦЕЦкогецко написа:
      колеги имам следния проблем акумулатор 4исто нов ,проверка за оте4ки-няма такива и на всеки 3 4 денаако не я карам акумулатора пада
      И аз имам същия проблем от известно време. 20-тина дни не съм карал колата, а вчера лампичките по таблото едва светнаха. За запалване изобщо и дума не можеше да става. Алтернаторът си зарежда. Утечки уж няма. Явно акумулаторът е тръгнал, а още е на две години. Сега го зареждам.
      преди - TIPO
      сега - VOLVO XC60

      Коментар


        #4
        Ми щом наистина няма утечки и акумулатора е нов, значи или е дефектен, или цяла нощ ти свири алармата
        Brava 1.6 EL, '98
        182A4

        Коментар


          #5
          не значи че като е нов не е заминал
          STILO 1.4 16v.

          Коментар


            #6
            ami i nego hodih da zamerqt imam predvid akumulatora 6 e,alarma nqmam a tova za alternatora 6te go proverq 10X ALOTНа български и кирилица моля!Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              CDто мойе да ти дурпа ток ако е с директен + / тоезст зима ток директно от акомулатора / моя акомулатор су6то е 4исто нов купих до януари , подариха ми CD 2дена седя колата в гаража и няма палене . След бурз оглед останових 4е насрания касетофон е с директен +. Ре6ението бе6е 1 марзелижо клу4е на ка6е и проблема се оправи. Преди да сложа магниета нямах проблеми с акомутатора .. . Трето предупреждение (т.е. бан)?Модераторски екип на fiat-bg.org
              мойта баба Яга
              (_-_)______////_______(_х_)
              http://vbox7.com/play:9363206a

              Коментар


                #8
                re

                и аз имах същия проблем и наистина се оказа от CD-то.

                Коментар

                Working...
                X