Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за монтаж на радар детектор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за монтаж на радар детектор

    Подарих си за рождения ден радар детектор и сега се чудя къде да го монтирам. Искам да се слага и маха сравнително лесно, че иначе толкова и ще го ползвам Най-много ме дразни захранващия кабел и него задължително ще го вградя някъде - или в таблото с бушони, или в плафона. Давайте и вашите идеи.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    #2
    Как се захваща,с вакумка или с щипка?Моя е със щика за пасажерският сенник.Захранването съм го изтеглил от плафона(има непрекъснато захранване независимо от това дали си на контакт или не).Единственият недостатък е че понякога при слънчево време пасажерът не може да ползва сенника.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Оригиналното захващене е за стъклото с две вакумчета и малка планка - кекава работа
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #4
        simeon3000 написа:
        Оригиналното захващене е за стъклото с две вакумчета и малка планка - кекава работа
        Пусни една снимка да видим за какво става въпрос,ако е кекаво по добре да е по близо до таблото в случай че се отлепи от стъклото да кацне на таблото от по малка височина.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          ето го:
          Прикачени файлове
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            радар

            а може да го сложиш и като /СОК1 Радар-детектор в плафон на Мареа/стига да се направи както трябва
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Тези лепки на кобра радарите са бая добри. До сега нямам спомен да е падал от стъклото. А кабела е най-добре да е захранен само на контакт, за да не седи включен нонстоп. Иначе и варианта от плафона не е лош.
              Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
              Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
              -------------------------------------------------------------

              Коментар


                #8
                Аз съм хванал моя за плафона, обаче не ме кефи така, при всяко отваряне на врата се ресетва. По-добре вариант със захранване само на контакт.
                Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                Коментар


                  #9
                  Свързване на радардетектор
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    Дотук я докарах, намерих в плафона 12В на контакт и ето резултата:
                    Прикачени файлове
                    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                    Коментар


                      #11
                      Моя радар е монтиран под огледалото.Отнема ми много малка ,несъществена част от зрителното поле.Използвал съм минимална дължина на кабела.В твоя случай е трудно за достигане.Ако се наложи да намаляваш или увеличаваш силата на звука трбва да се протягаш по време на движение.Или навигатора да помага.
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        #12
                        Дай снимка, аз това целях с тази тема да събера мнения за най-удобното място. Макар че си е субективно - един ще предпочита да му е подръка, друг да не му се пречка пред погледа.
                        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                        Коментар


                          #13
                          Утре ще направя снимка.Дано не ти е много спешно.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            #14
                            http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=ee1f5ddb
                            Stop giving directions, just say "Follow me."
                            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                            Коментар


                              #15
                              Ето как е при мен.
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар

                              Working...
                              X