Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плафон на рег.номер отзад ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плафон на рег.номер отзад ?

    Здравейте едва ли това е правилното място за темата ми,но поради причината,че не откривам точното място и съм нов което не е извинение ама аз да си кажа.Първо да се похваля преди 3 дена си купих фиат пунто мк1 1.6 90hp с газов инжекцион климатик ел.стъкла серво и халогенчета общо взето съм много доволен от белият лебед с 4 врати.Но имам 2 въпроса към по знаещите пита тук защото първият въпрос е свързан с крушката на номера трябва ми цялата тази пластмаска където се поставя крушката от ляво може с стъклото може и без него някой който е от пловдив и има някаде по някоя стара кола или си е махнал номера от това място и долу е сложил друг вид осветление или знае от каде мога да си намеря да е видял в някоя морга ааще му бъда много благодарен.А другият ми въпрос е можете ли да ми кажете газовият инжекцион е с едно крадватно копче и е ел всичко смисъл,че пали на бензин и почва да мига бавно и си сменя на газ и след още 10 мин долу лампичката на бензина почва да мига но не по този начин по който прехвъля отново на бензин а по-бързо и пилка тихичко от какво не знам благодаря предварително

    #2
    Първо честито. Погледни в раздела за продажба на части за това плафонче. А ако ти пищи копчето по-вероятно ще свършва газта в бутилката, ако има електронен нивомер разбира се. Но най-добре задай въпроса си в раздел газаджийски истории и спомени каква марка ти е газовото, защото това върху което имам наблюдения може да е различно от твоето.
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар

    Working...
    X