Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разпознаване на аларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Притеснява ме друго.При отключване и след това отваряне на вратата алармата се деактивира с,както е в описанието,но след като затворя вратата и искам да заключа с натискане на 1 става след няколко натискания.Това не се случва ако отключа но не отворя врата.Не знам дали е от някой избран рейжим на работа

    Коментар


      #17
      iansen написа:
      Притеснява ме друго.При отключване и след това отваряне на вратата алармата се деактивира с,както е в описанието,но след като затворя вратата и искам да заключа с натискане на 1 става след няколко натискания.
      Колега, в този случай плафона остава ли да свети след като си затворил вратата. Ако изгасва със закъснение то тогава алармата чака да изгасне и чак тогава може да бъде включена. Не знам дали е такъв случая при тебе просто предположение от личен опит.
      Fiat Bravo 1.8 GT, 1996 г.

      Коментар


        #18
        Не изгасва със затварянето на вратата.Затова си мисля че е в някакъв дрруг режим

        Коментар


          #19
          начертах какви са изводите на модула.Съвпада по зветове с този на колегата.Разликата е че аз нямам + за ключа на вратата.Освен да съм объркал и това което сам сложил към стартера да е.Но според мен няма логика да няма за стартер.лилавия ако съдя по колегата е за багажника
          Прикачени файлове

          Коментар

          Working...
          X