Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разпознаване на аларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разпознаване на аларма

    Здравейте колеги.Вчера си монтирах аларма на Бравото.Алармата е свалена от друга кола.Проблема е че обарнах нета и пак не разбрах какъв модел е.Това е снимка на дистанционното.Никакви надписи нито по него нито на модула.Проверявах и в alarm.ru и autoelectiric.ru безуспешно.Ако някой има подобна сте съм много благодарен за инфо
    Прикачени файлове

    #2
    снимай платката на алармата, а не на дистанционното

    Коментар


      #3
      За съжаление за да я снимам трябва да свалям всчко наново.Не очаквах че сте е толкова неизвестна че нямам да намеря данни Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

      Коментар


        #4
        Марката е TESOR 2RC модел.Имам същата(поне дистанционното е същото)

        Коментар


          #5
          Жив и здрав да си колега.Благодаря много

          Коментар


            #6
            Имам и някаква книжка към алармата,така че ако ти трябва нещо конкретно мога да ти го снимам.

            Коментар


              #7
              Ще съм ти много благодарен.Те тези TESOR били тайвански.Освен снимка в сайта им никаква друга информация няма

              Коментар


                #8
                Най вече ме интересува дистанционното.На модула само еедин кабел не можах да разгадая.Другите с мултицета ги открих

                Коментар


                  #9
                  Щракнах ти схемата за проверка . Утре ако остана по свободен мога да ти сканирам цялата книжка.На някои места съм я срещал и като Terminator #561

                  Коментар


                    #10
                    За съжаление не е същата.Мойта е с вграден шоков датчик без изводи за външен/освен кабела дето не го знам за какво е/.По цветови код съвпадат.Няма отделен куплунг за централното а само два кабела за затвряне и отваряне на основния куплунг.отделни куплунзи са само LED и +12,и изход за габарити.Въпреки всичко ако мойеш само да пратиш програмиране и работа с дистанционо сте сам ти благодарен.Мойе и да се различават но сте ги сравнявам с мигането на светодиода извуковата сигнализация

                    Коментар


                      #11
                      Ето какво предсавлява.Всащност тази и другата снимка не съм ги правил аз а ги свалих от братушките които също питат каква е алармата.Още не сам открил форум дето да отговарят.това отстрани трябва да е някакъв пин код.И при мене го има ма е друг
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Вече се чувствам като шпионин :D :D :D

                        Коментар


                          #13
                          По добре шпионин отколкото шматка като мен.Повече никога не се хващам да слагам нещо дето не знам какво е.Мерси много колега

                          Коментар


                            #14
                            За щастие китаеца не си е променил кодовете/не се притеснявам,кой би откраднал барака като моята/.Само ако мойеш снимай как се програмираа-искам да сваля тихия режим че е вкаран.В твоите снимки има само как да вляза в рейима но не и начина на програмиране

                            Коментар


                              #15
                              iansen написа:
                              За щастие китаеца не си е променил кодовете/не се притеснявам,кой би откраднал барака като моята/.Само ако мойеш снимай как се програмираа-искам да сваля тихия режим че е вкаран.В твоите снимки има само как да вляза в рейима но не и начина на програмиране
                              Никъде не пише че тих режим може да се програмира Може да го активираш еднократно (за едно заключване или отключване) и при следващите манипулации с дистанционното звуковата сигнализация пак ще е налице.

                              Коментар

                              Working...
                              X