Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Типо - проблем с заводска ел. схема на халогените

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Типо - проблем с заводска ел. схема на халогените

    Здравейте колеги, опитвам се да подкарам оригиналната инсталация в Типото за халогени, но за сега без успех. На бушона има захранване на копчето също, но при натискане не се чува някаква реакция от страна на релетата. Би ми помогнала информация кое е релето за халогените и схема на свръзването
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    #2
    Ако си нямал халогени, а си сложил сега - нямаш реле. Трябва да добавиш. Така ли е ?

    Коментар


      #3
      Имам релета на всики възможни места, ситуацията е малко заплетена сменях мотора и със него цялото окабеляване от типо което е имало халогени, но момчето беше продало таблото с бушоните преди това и до скоро бях с едно табло, което имаше малко дефект /не работеше подгрева и бързото включване на задната чистачка/ , него днес го смених със доста прилично изглеждащо такова/ вече всичко без халогените работи /, но продължават да не работят. Копчето го отворих и натегнах пластинките има ток на една от 3те жици на кабела на копчето, но нямам идея кое е релето на халогените, защото има доста релета. :] Утре явно ще меря по повреденото табло дали мога да намеря ключа към проблема Лампичката на копчето не работи, като се замисля не съм мерил има ли маса, защото може и прекъснат кабел да има
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        #4
        колега поприцип,да ти кажа коп4ето куде вклиу4ва6 втория стоп може да са на едно реле..ето ти книгата с бу6оните http://download.fiat-bg.org/Books/Ti...r%20Manual.pdf бая инфо има за типотата,давам ти ч благодарение на един колега от форума.....Колега, постът ти е в нарушение на1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират или да използват вградения кирилизатор към формата за писане на мнение. При нарушение потребителят получава официално предупреждение, а модераторите имат правото да изтрият мнението по своя преценка. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Коригирай си стила на писане, защото следващия път ще получиш предупреждение.Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Реших си проблема след малко замервания открих липса на + при бобината на релето
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар

          Working...
          X