Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригиналното радио със дискове?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригиналното радио със дискове?

    Колеги искам да ви попитам как се подкарва чейджара на касетофона? По картинки разбрах че модела ми е AD182H2 на касетофона. Видях разни схеми, но не ми стана ясно като го направя всичкото как се управлява от радиото?

    #2
    и още нещо се сетих да питам, каде къширате чейнджара?

    Коментар


      #3
      deivid написа:
      и още нещо се сетих да питам, каде къширате чейнджара?
      Чейнджъра - под задната седалка. Ти имаш ли? Кабел от касетофона до чейнджъра имаш ли?

      Коментар


        #4
        абе представа си нямам. аз понеже нямам книшка още и нямам право да барам колата. Ся ми дойде на акъла, че пише CD на касетофона. Викам да поразпитам дали има оригинален чейджър, как се управлява. Като се върне фията ще сляза да огледам, дано да има.

        Коментар


          #5
          deivid написа:
          абе представа си нямам. аз понеже нямам книшка още и нямам право да барам колата. Ся ми дойде на акъла, че пише CD на касетофона. Викам да поразпитам дали има оригинален чейджър, как се управлява. Като се върне фията ще сляза да огледам, дано да има.
          По-скоро вместо да питаш потърси из архива! Писано е, писано...
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            deivid написа:
            абе представа си нямам. аз понеже нямам книшка още и нямам право да барам колата. Ся ми дойде на акъла, че пише CD на касетофона. Викам да поразпитам дали има оригинален чейджър, как се управлява. Като се върне фията ще сляза да огледам, дано да има.
            На Браво/Брава гледай под задната седалка, на Мареа оригинално е в едно от отделенията в стените на багажника.

            Коментар


              #7
              Vladim архива не е малак. Докато тарся ще си изгубя времето. А тъка като питам тук, на бързо; крадко и точно ще ми се отговори Търсачката е създадена за удобство на потребителите. Не случайно е написано да се ползва преди пускане на нова тема!Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар

              Working...
              X