Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв акумолатор да си купя за Punto 1.7 TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    С тези хубави горива в нашата държава зимата не е за дизелови автомобили. А и наистина не е лошо да видиш дали нямаш някой дефект, че с това въртене по 10сек. ще разкажеш играта на иначе здравия акумулатор. Подгряваш ли изобщо или направо въртиш да палиш, че това не ми звучи нормално?
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #17
      Хаха верно е че нищо неразбирамНо все пак изчаквам да изкасне лампата за подгревните свещи и чак тогава въртя ключа.Ако под подгряване се разбира да угасне лампата,чудя се дали ако 2-3 подред само завъртя ключа да подгрее и после го върна,дали ще има ефект.И се чудя нетрябва ли да щракне нещо като реле като подгреят свещите.
      Fiat Punto 1.7TD ELX 70hp 1998 г.
      Seat Arosa 1.0 50hp 1998 г.

      No one ever really dies

      Коментар


        #18
        Съжалявам за забавянето :Файла не се сваля от Алфа форума защото не сте регистрирани.А и за капак не мога да го кача и тук защото е много голям - почти цял мегабайт.....Ето ви външен линк , не го знам колко време ще работи.http://dox.bg/files/dw?a=88a45029c0 Цитирам spe4elsit-а от Алфа форум, който сподели каталога.
        "Mоля, ползвайте като препоръка, данните от колонка S5. Надявам се да Ви e от полза."
        Това че е на фирмата Бош, не значи нищо, просто е един чудесен ориентир.Просто имайте едно наум когато слагате аку-та по-големи от предписаното от производителя.Сега то е ясно че тъпите инженери у заводо освен, че смучат по цял ден грапа и цъкат карти друго не правят, но не е лошо и да се слушат от време навреме. Поне от градските легенди които съм чувал е непрепоръчително да се слага акумулатор, който да е с по-голям от 10 % от предписаният капацитет.
        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

        Коментар

        Working...
        X