Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задни говорители за МАРЕЯ седан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задни говорители за МАРЕЯ седан

    В моята кола няма монтирани задни говорители , но има изведени кабели в багажника от ляво и дясно под корите . На задната кора няма направени отвори за монтаж на говорители.Въпроса ми е , знае ли някои какви размери говорители могат да се поставят без да се реже за това ламарината под кората .Моля,даите инфо защото ми предстои закупуване на говорители и съм се насочил към елипси 3 ленти . :D
    Стило 1.6

    #2
    Колега предполагам че за да поставиш говорители само с рязане на кората но не и на ламарината ще станат само плитки и сравнително малки говорители, все пак колко е разстоянието между кората и ламарината?
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      batproho написа:
      Колега предполагам че за да поставиш говорители само с рязане на кората но не и на ламарината ще станат само плитки и сравнително малки говорители, все пак колко е разстоянието между кората и ламарината?
      Точно това не знам и за това питам за подходящ размер говорители за да се избегне рязане.
      Стило 1.6

      Коментар


        #4
        Аз си мисля за нещо но не зная дали е верно; Ако примерно се сложат на местото на задните кори едни второупотребни предни няма ли да стане те и без друго са си с място за говорители...или пък ако не пасва дължината то поне да се изреже долната им част и да се снаде. Не зная дали разсъждавам правилно ама това ми идва на ума.
        Fiat Tipo 1.4 91 AGT cat.
        Fiat Marea 1.6 16v 99

        Коментар


          #5
          colega написа:
          batproho написа:
          Колега предполагам че за да поставиш говорители само с рязане на кората но не и на ламарината ще станат само плитки и сравнително малки говорители, все пак колко е разстоянието между кората и ламарината?
          Точно това не знам и за това питам за подходящ размер говорители за да се избегне рязане.
          Честно казано, ако слягаш сериозни говорители, съмнявам се да минеш без рязане на ламарината под кората.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар

          Working...
          X