Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пищялки на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пищялки на таблото

    Здравейте . Едната ми пищялка нещо се е развалила и искам да ги сменя , обиколих 4-5 магазина и никаде не мога да намеря нещо със същия размер . Предложиха ми пиезо пищялки да си сложа , но казаха че нямало звукът да е съвсем същия . Някай да има идея от къде мога да намеря във Варна такива . Тези които бяха там са 6см диаметър.Мерси предварително и се извинявам ако съм объркал раздела.Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Пищялки на таблото

    StefanSS написа:
    Здравейте . Едната ми пищялка нещо се е развалила и искам да ги сменя , обиколих 4-5 магазина и никаде не мога да намеря нещо със същия размер . Предложиха ми пиезо пищялки да си сложа , но казаха че нямало звукът да е съвсем същия . Някай да има идея от къде мога да намеря във Варна такива . Тези които бяха там са 6см диаметър. Мерси предварително и се извинявам ако съм объркал раздела.
    М колега мерил ли си 8 см дали няма да паснат ... 6 незнам май наистина малко трудно
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Ами като я гледам дупката дето е там на таблото май няма да успеят да се съберат 8см . Забравих да напиша в 1вия пост за Фиат брава става дума .

      Коментар


        #4
        ами земи от някоя морга или един колега продава браво на части

        Коментар


          #5
          В Конрад ходили и близо до него има още един магазин на улица Дрин и Велико Христов на ъгала в блока много говорители имат .
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар

          Working...
          X