Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свети някаква лампа на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свети някаква лампа на таблото

    Здарвейте днес забелязах нещо на пунтото (mk1) значи като натисна спирачката и светва една лампа на която пише стоп и нещо като светещи стопове отдолу до сега никога не ми е светвала ? нормално ли е ?

    #2
    Re: Свети някаква лампа на таблото

    punto_75 написа:
    Здарвейте днес забелязах нещо на пунтото (mk1) значи като натисна спирачката и светва една лампа на която пише стоп и нещо като светещи стопове отдолу до сега никога не ми е светвала ? нормално ли е ?
    Смени си изгорялата крушка на стопа.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: Свети някаква лампа на таблото

      punto_75 написа:
      Здарвейте днес забелязах нещо на пунтото (mk1) значи като натисна спирачката и светва една лампа на която пише стоп и нещо като светещи стопове отдолу до сега никога не ми е светвала ? нормално ли е ?
      Привет колега, можеш ли да пуснеш снимка какво точно пердставлява това .... Любопитен съм ... при мен никога не ми е светвала въпреки че не съм добре с клемите на стоповете

      Коментар


        #4
        Ето:
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          ....интересна сигнализация, аз такова нещо нямама и ми е доста интересно Да не би да имаш ABS или нещо подобно.. ?

          Коментар


            #6
            teomaxi написа:
            ....интересна сигнализация, аз такова нещо нямама и ми е доста интересно Да не би да имаш ABS или нещо подобно.. ?
            Само ЕЛХ изпълнението има тази лампа.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар

            Working...
            X