Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с токовете на Темпра ТDS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с токовете на Темпра ТDS

    Здравейте, колеги. Направо на въпроса. Днес с един приятел решихме да запалим Темпра-та ми, която 5 години не е била в движение. И така, слагаме акумулатора и още тогава забелязахме проблем-например осветлението в купето мъждука, ел.стъклата падат и се вдигат едва-едва и т.н. Обаче най-големия проблем дойде като решихме да запалим. Завъртаме ключа на контакт и тогава едно реле почна да цъка някъде под краката. Пробвахме да запалим и всички токове се загубиха, а от + на акумулатора почна съвсем леко да пуши. Разкачихме всичко веднага и не пипнахме нищо повече. Имате ли някакви идеи защо може да се е получило така? И ако може някой да постне схема на релетата за Темпра ’91 TDS. Благодаря предварително. :D

    #2
    1-те въпроси са, акумулатора да не е стоял и той 5 години? Ако е здрав (от друга кола или нов) с какъв ампераж е? Клемите стегна ли ги хубаво и бяха ли почистени добре? Подгрева как е?

    Коментар


      #3
      Ами акумулатора го свалихме от кола, която се кара(пак дизелова), мисля, че беше към 70 Ah. Клемите уж ги почистихме, а за стягането-минуса го притегнахме доколкото е възможно, обаче + не можеше да се затегне. От това ли може да е-че не сме го стегнали хубаво?

      Коментар


        #4
        Възможно е.При мен се е случвало.

        Коментар


          #5
          оправете масата на купето и на скоростите и сменете клемата която не се затяга и палете смело Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

          Коментар

          Working...
          X