Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Uno датчик за водата проблем :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Uno датчик за водата проблем :)

    Колеги, здравейте. Преди няколко дни си взех едно Уно , но не му работи датчика за водата. Първото фиатче ми е това и плюс това не съм много на ТИ с автомобилите и е възможно малко да бъркам но мисля, че това е датчика за водата (до километража има една количка на която е нарисуван термометъра със вълничките). Та е тая джаджа не дава никакви признаци на живот ... нито свети нито нищо ? Зачудих се " може би светка само когато температурата на водата мине над определени градуси , но ... отварям капака вътре се осеща,че е доста топличко няма ракция от джаджата ... " Може ли някой да ми обясни ? Благодаря!П.С. Незнам това ... дали се води към въпросите свързани с електрониката на автомобила (така предполагам аз по мое скромно мнение) Съжалявам ако съм объркал темата.
    Прикачени файлове
    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

    #2
    Добре дошъл във форума!Тази лампа светва когато колата прегрее,така,че е по добре да не ти свети.Карай спокойно!
    Fiat Punto 1.1 6Speed

    Коментар


      #3
      Благодаря ти много!
      There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

      Коментар


        #4
        Имаше решение във форума ако искаш да следиш все пак температурата с уред пак на Уно.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Направо да смени таблото. На моето имаше и датчик за водата и оборотомер......
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар


            #6
            TIP написа:
            Направо да смени таблото. На моето имаше и датчик за водата и оборотомер......
            Колега, аз за тази интервенция си мисля още от както го взех, но не заради датчика а точно заради оборотомера Може ли някой да ме насочи от какво УНО да търся табло ? (Смисъл има ли УНО 1000 кубика с оборотомер или да търся от 1.1 / 1.2 etc..? Благодаря!Аз съм много мераклия на такова електронно ама знам, че няма шанс да си намеря ... Това е от Уно 1987 1.3 Турбо Аз съм скромен искам да има оборотомер със стрелкичка Такова знам, че и Том Круз да излезе от Мисията Невъзможна пак няма да ми намери такова Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            Прикачени файлове
            There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

            Коментар


              #7
              ktborisov написа:
              TIP написа:
              Направо да смени таблото. На моето имаше и датчик за водата и оборотомер......
              Колега, аз за тази интервенция си мисля още от както го взех, но не заради датчика а точно заради оборотомера Може ли някой да ме насочи от какво УНО да търся табло ? (Смисъл има ли УНО 1000 кубика с оборотомер или да търся от 1.1 / 1.2 etc..? Благодаря!
              Няма значение дали е 1.0 или 1.1 важното е да е с оборотомер и датчик за водата.
              Marea Weekend HLX Jtd 110

              oO(_)____////____(_)Oo

              Коментар


                #8
                Благодаря, колега. Аз си мислех, че има значение , но щом няма почвам да търся Благодаря пак!
                There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                Коментар


                  #9
                  ktborisov написа:
                  Благодаря, колега. Аз си мислех, че има значение , но щом няма почвам да търся Благодаря пак!
                  Мога да предложа товаОт МК1 е

                  Коментар


                    #10
                    karal fiat написа:
                    ktborisov написа:
                    Благодаря, колега. Аз си мислех, че има значение , но щом няма почвам да търся Благодаря пак!
                    Мога да предложа товаОт МК1 е
                    Колега, кви пари му търсиш на таблото? Питам информативно , защото имам желание да го взема но сега май парите ми ще отидат в нова инсталация , но все паак какви пари искаш ?
                    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X