Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ксенон Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    lov написа:
    Заслужава ли си да се разправя човек с такива подробности.
    Зависи какъ комплект ти се падне. При колегата svetkos_ примигването и изгасването на един или на двата баласта се получаваше при всяко превключване . При него определено си заслужаваше. Ако пък си без ксенон, определено си заслужава, защото спестяваш 3-4 елемента, които с годините внасят повеече от 1 волт загуби. А при халогенните това е много важно.

    Коментар


      #17
      Днес ми се появи странен проблем.Слушам си музика и като включих ксенона, звукът спря въпреки че касетофона си е включен и свети.Изключих го след това го пуснах и звукът си дойде. При десет вкючвания на фаровете пет пъти звука на касетофона спира като подчертавам че не изгасва дори на дисплея си изписва песента.Проблема го прави и при изгасени фарове като пресветна на дълги на светкавица.Касетофона е Пайнер нов и преди да сложа ксенона този проблем го нямаше.Ксенона също не прави никакви проблеми.От къде идва проблема?

      Коментар


        #18
        bloodly написа:
        Днес ми се появи странен проблем.Слушам си музика и като включих ксенона, звукът спря въпреки че касетофона си е включен и свети.Изключих го след това го пуснах и звукът си дойде. При десет вкючвания на фаровете пет пъти звука на касетофона спира като подчертавам че не изгасва дори на дисплея си изписва песента.Проблема го прави и при изгасени фарове като пресветна на дълги на светкавица.Касетофона е Пайнер нов и преди да сложа ксенона този проблем го нямаше.Ксенона също не прави никакви проблеми.От къде идва проблема?
        аз го имам същия проблем ала само като пусна ксенона (станцията почва да ми бучи) ала се свиква
        1.6 16v 96 г. 103 hp.
        България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
        Да мина да те взема...или да взема да те мина?

        Коментар

        Working...
        X