Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за bridge на аудио говорител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за bridge на аудио говорител

    бас касата ми отзад, си я ползвам без усилвател, говорителя е 100-тина вата, обаче и го захранвам само на 50. та въпроса ми е как може и въобще може ли да се направи бридж за да го захраня с двата задни канала.CD-то ми е LG LAC5800 - http://ae.lge.com/products/model/detail/lac5800.jhtml
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    Ако е двунамотъчен можеш да го вържеш към два от изходите на сд-то, в противен случай не.
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #3
      кофти
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        Колега вземи си стъпало преди да си прецакаш цд-то. Втора рака нещо за 40 лв. и ще си имаш голяма разлика във звученето.
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          #5
          еми явно ще се наложи, това да направя, аз знам, че е най-добрия вариант, но какво да се прави.. криза. Предполагам че и 50 ватов усилвател да си взема (CD-то ми и то захранва 50) ще има огромна разлика.
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #6
            reter написа:
            еми явно ще се наложи, това да направя, аз знам, че е най-добрия вариант, но какво да се прави.. криза. Предполагам че и 50 ватов усилвател да си взема (CD-то ми и то захранва 50) ще има огромна разлика.
            CD-то ти дава реална мощтност около 15 w , не гледай много много какво пише върху него така , че си направи сметка , вземи си един амп, доволен ще останеш :P

            Коментар


              #7
              MoHaX написа:
              вземи си един амп
              ???
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #8
                амп - усилвател :D Не забравяй, че освен пари за усилвател ще ти трябват и за инсталация и за работата за монтажа и. Но резултата пък ще е много добър.
                Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                -------------------------------------------------------------

                Коментар


                  #9
                  2000_16V написа:
                  амп - усилвател :D Не забравяй, че освен пари за усилвател ще ти трябват и за инсталация и за работата за монтажа и. Но резултата пък ще е много добър.
                  монтажа е лесна работа, то остааше и тва да немога да направя
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #10
                    Монтажа също не е за пренебрегване.Незнам колко взискателен слух имаш,но аз съм се зблъсквал с клиенти които хващат разликата взвученето дори при използването на различни монтажни проводници.А отностно усилвател,колегата има право.Дори и 50ватово стъпало да сложиш по добре ще е.Те производителите и на сонито пишат 4*52W,но предпазителят на гърба му е 10А.При 12V*10A=120W,а 4*52=208W.Къде отиде разликата?
                    FIAT Brava 1.6 16v 1996г.
                    FIAT Doblo 1.2 8v 2001г.

                    Коментар


                      #11
                      flash написа:
                      Монтажа също не е за пренебрегване.Незнам колко взискателен слух имаш,но аз съм се зблъсквал с клиенти които хващат разликата взвученето дори при използването на различни монтажни проводници.А отностно усилвател,колегата има право.Дори и 50ватово стъпало да сложиш по добре ще е.Те производителите и на сонито пишат 4*52W,но предпазителят на гърба му е 10А.При 12V*10A=120W,а 4*52=208W.Къде отиде разликата?
                      Така си е Дянко реално стъпалото на радиото ти не изкарва повече от 4х25-4х30 W.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар

                      Working...
                      X