Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трансмитер с Аух вход

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трансмитер с Аух вход

    Искам да попитам имали трансмитер с аух вход и примерно да се изплзва съвкупно с GPS които да се вгради в таблото на колата.Идеята ми е понеже си мисля ,че като се вгради GPS-a колонките му се падат от зад ... и няма да се чуват. Пък иначе с кабел и ще се виждат как стърчи трябва да се подава звуков сигнал към CD и някак некомфортно ми се струва.Та Идеята ми е следната ако има такъв трансмитер с Аух вход да се забута някъде дето не се вижда в таблото и да му се подава сигнал към него с кабел и да се лови гласовата навигация през FM скалата на CD-то.Въпроса ми е имали такъв трансмитер щото доколкот съм виждал има с изход за слушалки ма за вход не
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    По скоро не е изход за слушалки ами си е вход,до сега съм попадал на 5-6 и всичките са имали вход,включително и моя.

    Коментар


      #3
      Виж тук: http://djadji.mymall.bg/products/FM-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%82%D 0%B5%D1%80-%252d-MP3-%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%8A%D1%80-(SD-%D1%81%D0%BB%D0%BE%D1%82,-USB,-%D0%B6%D0%B0%D0%BA,-MP3).htmlАз пък не съм виждал FM трансмитер "с изход за слушалки", а и доколкото зная единственият им изход е радио сигнал. :D
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        Stefanaki написа:
        Виж тук: http://djadji.mymall.bg/products/FM-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%82%D 0%B5%D1%80-%252d-MP3-%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%8A%D1%80-(SD-%D1%81%D0%BB%D0%BE%D1%82,-USB,-%D0%B6%D0%B0%D0%BA,-MP3).htmlАз пък не съм виждал FM трансмитер "с изход за слушалки", а и доколкото зная единственият им изход е радио сигнал. :D
        Колега, линка не води към никаква информация.

        Коментар


          #5
          Благодаря колеги , значи идеята ми е осъществима абе попринцип съм си нямал работа с трансмитери ,знам им принципа на деисвтие ... ама дасе зарибявам да пускам музка през тях ... не ми допада , но да си пусна гласова навигация на евтин GPs през ЦДто мисля ,че горе долу става.Щото има GPSи по 600-700 лева с трансмитери вградени ,ама къде за 200-300 лева + трансмитер за 12-20 лева ... къде са 700 ... Благодаря на всички за адекватните отговори.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            naskobg написа:
            Колега, линка не води към никаква информация.
            Поради някаква странна причина хиперлинка се отрязва до отварянето на скобата.Копирай djadji.mymall.bg/products/FM-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%82%D 0%B5%D1%80-%252d-MP3-%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%8A%D1%80-(SD-%D1%81%D0%BB%D0%BE%D1%82,-USB,-%D0%B6%D0%B0%D0%BA,-MP3).html и го постави в уеб браузъра си :D
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #7
              А замислял ли си се, че докато слушаш навигацията по радиото си на къде да завиеш, трябва да не слушаш музика. Единственото което ще се чува в колата е шума на двигателя и "след 30 метра моля завийте на ляво...". Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Говорителчето може да се извади от навигацията, да си удължиш кабелите и да речем в някой от въздуховодите да разпробиеш дупчица така, че да не се вижда говорителя и да се чува през изхода на същия този въздуховод. Или пък от изхода за слушалки на навигацията през един малък усилвател и към някоя допълнителна колонка, която да е скрита някъде си из купето.(Това ти го предлагам, като идея въпреки, че то вкус приятел няма ...) П.П. Щракни после една снимка, че да видим какво си направил с монтажа. :D
              Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
              Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
              -------------------------------------------------------------

              Коментар


                #8
                2000_16V написа:
                А замислял ли си се, че докато слушаш навигацията по радиото си на къде да завиеш, трябва да не слушаш музика. Единственото което ще се чува в колата е шума на двигателя и "след 30 метра моля завийте на ляво...". Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Говорителчето може да се извади от навигацията, да си удължиш кабелите и да речем в някой от въздуховодите да разпробиеш дупчица така, че да не се вижда говорителя и да се чува през изхода на същия този въздуховод. Или пък от изхода за слушалки на навигацията през един малък усилвател и към някоя допълнителна колонка, която да е скрита някъде си из купето.(Това ти го предлагам, като идея въпреки, че то вкус приятел няма ...) П.П. Щракни после една снимка, че да видим какво си направил с монтажа. :D
                Колега , работата ,че тфа е кога ми трябва само ,... попринцип като слушам музика хах двигателя не се чува , аз съм от тея дето думкат ... знам че няма да се чува ... просто исках да няма кабелаж много и да ми минава през CDто зада мога си увеличавам колкото искам звука. Но мерси за съета и това е идея .
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  Колега нали се сещаш че щом го пускаш през фм Трансмитер то това значи че постоянно трябва да си на радио на честотата на трансмитера, което значи че музика неможеш да слушаш. С какво касетофонче си?
                  Fiat Brava 1.6 16 волта 99г. HSX

                  Коментар


                    #10
                    SONY Xplod CD GTX-222 4x45w + sub out 1-ви усилвател 2 х 200 RoadSTAR ,2-ри усилвател РЕСПРОМ МОНО 50 (220V Инвертор понеже неисках да му развалям стандартното захранване на 220)
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар

                    Working...
                    X