Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за аларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръка за аларма

    Значи искам да има функция някаде от метър да предопреждава с предупредителен сигнал преди да е докосната.Гледах такава на 1-2 коли. Някакви предложения за марка,модел ,цени ... просто искам това и да видга гюрлотия.Втората част на алармата съм аз с тръба в ръката
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Устройството, което ще те хваща от растояние е микровълнов сензор. Съответно алармата ти трябва да има вход за такъв. Допълнително се продават сирени, които да вдигат повече шум, но и в повечето комплекти на аларми си има някаква. Най-добре отиди до някой магазин в твоя град за такива играчки така, че да можеш да огледаш цените и да ти предложат нещо за което да ти гарантират добра работа. Ако не - има много сайтове, чрез които можеш да си поръчаш всичко това.
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #3
      Re: Препоръка за аларма

      Fiat_Punto11 написа:
      Значи искам да има функция някаде от метър да предопреждава с предупредителен сигнал преди да е докосната.Гледах такава на 1-2 коли. Някакви предложения за марка,модел ,цени ... просто искам това и да видга гюрлотия.Втората част на алармата съм аз с тръба в ръката
      //Тотален офтопик//Помисли пак за това пищене от метър. Не знам как е в Димитровград, но в Равда лятото със сигурност няма да спре да свири през по-голямата част от денонощието. Уважавай комфорта на другите, никой не е длъжен да слуша аларма заради параноята ти, особено на почивка. Освен това е доста вероятно някой път да я намериш с тухла на предната седалка.

      Коментар


        #4
        Re: Препоръка за аларма

        tomny написа:
        Fiat_Punto11 написа:
        Значи искам да има функция някаде от метър да предопреждава с предупредителен сигнал преди да е докосната.Гледах такава на 1-2 коли. Някакви предложения за марка,модел ,цени ... просто искам това и да видга гюрлотия.Втората част на алармата съм аз с тръба в ръката
        //Тотален офтопик//Помисли пак за това пищене от метър. Не знам как е в Димитровград, но в Равда лятото със сигурност няма да спре да свири през по-голямата част от денонощието. Уважавай комфорта на другите, никой не е длъжен да слуша аларма заради параноята ти, особено на почивка. Освен това е доста вероятно някой път да я намериш с тухла на предната седалка.
        за Равда не бери грижа там няма кои да ми пипа колата имам си паркинг има каде да я спра и дане я заключвам даже.Просто тука в селото ми като съм(селото ми до Димитровград) има разни лапетии дето се мотат.Не е параноя просто искам да ми обади като пипат нещо по-нея щото нямам гараж и си държа колата пред нас.Оня ден забелязах ,че са ми смъкнали и ,четирите капачки на вентилите бяха от някаф комплетк със спортни педали.Не ми пука за тъпите капачки ама други ден ше ми свалят я неона, я огледалото ... П.C. в Равда няма им свири алармата аз ще им свиря само да се сдобия с 2 12" Паинера с 2та усилвателва в багажинка 2 x 200w и моно 100w + мощноста на ЦДто 4 x 50w мисля ,че ще съм подвижна дискотека,пък я виж заглуша варварите или мания Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_19 Всичко в кръга на маитапа.Уважавам хората които и мен уважат.
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Фантом 3 БГ аларма няма да имаш никакви проблеми с нея,а и има всичко,за което може да се сетиш.
          Fiat Brava 1.8 16V GT

          Коментар

          Working...
          X