Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменя крушката на запалката и пепелника?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Шойн е положението.Щом си успял да го разглобиш и сглобиш всичко без да го счупиш и е светнало, всичко е наред.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #17
      Geraka написа:
      Смених крушката, понаместих кабелчетата на самата крушка, че се бяха разместили и всичко светна Ето и една снимка как бях разпарчедосал всичко
      То без разпарчедосване и не става де .
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #18
        честито, и аз се мъчих като теб 1-я път. Успех

        Коментар


          #19
          Malone написа:
          Шойн е положението.Щом си успял да го разглобиш и сглобиш всичко без да го счупиш и е светнало, всичко е наред.
          Мда успях да го рзаглобя и разглобя даже 3 пъти :D
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #20
            Убихте ме с таз дискосия деаа и таз крушка деа .. както и да е нека има светлина ..
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              Fiat_Punto11 написа:
              Убихте ме с таз дискосия деаа и таз крушка деа .. както и да е нека има светлина ..
              Че лошо ли е, човек да иска всичко в колата му да е наред???
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                Vladim написа:
                Fiat_Punto11 написа:
                Убихте ме с таз дискосия деаа и таз крушка деа .. както и да е нека има светлина ..
                Че лошо ли е, човек да иска всичко в колата му да е наред???
                Не не колега нищо лошо просто ми стана смешно щото от 2 седмици някъде гледам темите и се гледам някви сериозни теми ...но гледам темата ,че е активна и си викам бах мауму таз пуста круша много я дискотират не я ли сменица вече ,неискам да кажа нищо лошо или да убидя някого с нещо ... аз даже бих заменил въпросната крушчица със син ярък светодиот за по ефектно ...
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #23
                  Най-интересното е,че след като ми разясниха как лесно се сменя въпросната крушка,аз-дето пуснах темата все още не мога да се навия да си я сменя....!
                  THE DRUMMER!!!

                  Коментар


                    #24
                    Fiat_Punto11 написа:
                    ... аз даже бих заменил въпросната крушчица със син ярък светодиот за по ефектно ...
                    За мен това е грозна история, но всеки има право на мнение! :D А що се отнася до сериозните теми... тук можеш да откриеш, какви ли не НЕсериозни такива! Ето... един колега от месец и нещо се чуди, какъв радар-детектор да си купи! :D
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      Vladim написа:
                      Fiat_Punto11 написа:
                      ... аз даже бих заменил въпросната крушчица със син ярък светодиот за по ефектно ...
                      За мен това е грозна история, но всеки има право на мнение! :D А що се отнася до сериозните теми... тук можеш да откриеш, какви ли не НЕсериозни такива! Ето... един колега от месец и нещо се чуди, какъв радар-детектор да си купи! :D
                      А представи си колко време ще му е нужно ако трябва да сменя колата .
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар

                      Working...
                      X