Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменя крушката на запалката и пепелника?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменя крушката на запалката и пепелника?

    Какво трябва да се разглоби за да се смени крушката на запалката?И тази на пепелника(ако изобщо има!Благодаря!
    THE DRUMMER!!!

    #2
    Крушката на самия пепелник е лесно да се смени но на самата запалка си е голям филм и честно казано не ми се захваща ако ми се наложи втори път да го правя.На запалката е едно крушле с зелено гумено чорапче и се изтегля лесно с пинцета примерно, сваляш внимателно чорапчето поставяш го върху новата крушка и Я поставяш обратно на мястото и.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      batproho написа:
      Крушката на самия пепелник е лесно да се смени но на самата запалка си е голям филм и честно казано не ми се захваща ако ми се наложи втори път да го правя.На запалката е едно крушле с зелено гумено чорапче и се изтегля лесно с пинцета примерно, сваляш внимателно чорапчето поставяш го върху новата крушка и Я поставяш обратно на мястото и.
      По точно на пепелника е така.Ето и един линк за помощ.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43157
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        batproho написа:
        Крушката на самия пепелник е лесно да се смени но на самата запалка си е голям филм и честно казано не ми се захваща ако ми се наложи втори път да го правя.На запалката е едно крушле с зелено гумено чорапче и се изтегля лесно с пинцета примерно, сваляш внимателно чорапчето поставяш го върху новата крушка и Я поставяш обратно на мястото и.
        По точно на пепелника е така.
        Грешката е моя извинявам се за което .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Благодаря ви!Дано имам успех!p.s.А най-гадното е че не използвам пепелника и запалката,освен да си включвам навигацията и антирадар-а...!
          THE DRUMMER!!!

          Коментар


            #6
            dimodd написа:
            Благодаря ви!Дано имам успех!p.s.А най-гадното е че не използвам пепелника и запалката,освен да си включвам навигацията и антирадар-а...!
            За навигацията ясно и аз там я включвам ами радар детектора защо не го вържеш директно да взема ток от плафона примерно?
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Защото не мога да се наканя,ама му е дошло времето и на това!Утре ще е май...!
              THE DRUMMER!!!

              Коментар


                #8
                А някой знае ли колко струва и от къде да си купя такива крушки, че днеска го разглобих тотално и го изчистих и мисля да сменя и двете?
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #9
                  Geraka написа:
                  А някой знае ли колко струва и от къде да си купя такива крушки, че днеска го разглобих тотално и го изчистих и мисля да сменя и двете?
                  От която и да е бензиностанция! Само гледай да са фирмени (Philips, Osram, Narva) за да не се налага да ги сменяш профилактично през месец. Крушките са W1.2W Някои слагат W2W за да светят по-силно (числото означава ватовете) но според мен това води само до проблеми.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Днес си купих две лампички Bosch 1,2W по 80ст. парчето ....довечера ще се опитам да сглобя всичко в обратен ред, пък да видим какво ще излезе
                    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                    Коментар


                      #11
                      Смених ги....ама тая на запалката пак не светна....утре ще пробвам да взема още една лампичка и да я сменя отнова(да не би да съм съсипал тая)....ако не е от лампата къде да търся проблема?
                      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                      Коментар


                        #12
                        Много са пикливи тия лампета, каквато и марка да вземеш, така че ... купи си няколко. Аз имам поне десет в багажника при другите резервни крушки.И разгледай вътре пластинките де, може нещо там да не прави контакт.
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          #13
                          Разгледай пластинките, както ти е казал колегата и дали телчетата на самата крушка контактуват в тях. Понякога при транспортиране се изкривяват. И разбира се пробай дали свети преди да си сглобил!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Разгледай пластинките, както ти е казал колегата и дали телчетата на самата крушка контактуват в тях. Понякога при транспортиране се изкривяват. И разбира се пробай дали свети преди да си сглобил!
                            Ще ги разгледам, че ми се струва, че точно едната ми се струва, че е бая хлабава....утре ще видя в магазина дали има направо с фасунката да си взема.
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #15
                              Смених крушката, понаместих кабелчетата на самата крушка, че се бяха разместили и всичко светна Ето и една снимка как бях разпарчедосал всичко
                              Прикачени файлове
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X