Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Захранване на радар-детектор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Захранване на радар-детектор

    Здравейте. Купих си гаден руски радар-детектор преди 2 седмици и вчера за сефте ми се отчете и сега съм решил да го правя стационарен. Та въпроса ми е има ли в плафона захранващ + , който е вързан към контактния ключ за да се стартира детектора при всяко палене. Най-близкия + за който се сещам е в запалката, но не ми се прекарват 2 метра жици.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    #2
    В плафона има. Аз лично не съм го правил, но съм виждал на Браво, монтиран на сенника и със захранване от плафона. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Re: Захранване на радар-детектор

      maskarata написа:
      Здравейте. Купих си гаден руски радар-детектор преди 2 седмици и вчера за сефте ми се отчете и сега съм решил да го правя стационарен. Та въпроса ми е има ли в плафона захранващ + , който е вързан към контактния ключ за да се стартира детектора при всяко палене. Най-близкия + за който се сещам е в запалката, но не ми се прекарват 2 метра жици.
      ,че горе в плафонати нямали копче за пускане и гасене на лампата ... фани от него плюса тои е постоянен поне при мен е така на пунтото като са отворени вратите свети , ако искам да свети като са затвоени го настикам на някоа страна лява или дясна и тои светва , неможе и при тебе да няма копче за пускане и мисля че е с постоянен + дори и без да е на контакт колата .Вземи + преди да е влязал от копчето за пускане на лампата .ПС : знам ги тез руските по 40 лв на пазара сам ги меркал ама дали работят ? драсни после да кажиш как работи или ние дето нямаме да си търсим Cobra. и успех Шо да ги крием тез антирадари на някои досега напраили ли са му проблем ,че има такъв ?Доколкото четох и разбрах те само слушат дали има радар или няма не го заглушават.Тъи ,че няма кво да ми дървят господата с власта.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        На плафона има постоянен +.Моят е свързан на плафона.Постоянното захранване ти спестява досадното писукане при всяко включване.А относно радар детектора-не мисля че е гаден,за 3-4месеца ме е спасявал 5-6 пъти.Пиша за SAVER-G213.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Идеята ми е да не работи постоянно нещо не ме кефи, а само когато е даден контакт, но може и да го направя с копче, което няма да е трудно. Иначе за радара взех го от димитровградския пазар за 33лв. и общо взето не прихваща много фалшиви сигнали, а ченгелите ги лови при пряка видимост от около 500-600 метра в градска среда извънградско предполагам повече, но още нямам наблюдения.ПП: За колегите които пътуват често до Димитровград - ACHTUNG във село Върбица и Горски извор има статични камери карайте с 50 км/ч, преди 3 седмици получих честитка с 26 км. превишение.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #6
            maskarata написа:
            Идеята ми е да не работи постоянно нещо не ме кефи, а само когато е даден контакт, но може и да го направя с копче, което няма да е трудно. Иначе за радара взех го от димитровградския пазар за 33лв. и общо взето не прихваща много фалшиви сигнали, а ченгелите ги лови при пряка видимост от около 500-600 метра в градска среда извънградско предполагам повече, но още нямам наблюдения.ПП: За колегите които пътуват често до Димитровград - ACHTUNG във село Върбица и Горски извор има статични камери карайте с 50 км/ч, преди 3 седмици получих честитка с 26 км. превишение.
            Колега маи един и същ радар сме гледали ...хах еьь м. стара еи... а въпросните камери с радар дали ги лови радара ,че моито село е по въпросния път и ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Аз открих плюс при контакт на една от допълнителните жички под плафона, които сигурно са за фабрична аларма, или шибидах. Всъщност имам два допълнителни снопа, единият е с повечко жички, вторият е само с две. Една от тези двете е + при контаткт, успех! Ето, как се получи при мен вграждането на евтин модел Кобра: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44158&start=30
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                Аз открих плюс при контакт на една от допълнителните жички под плафона, които сигурно са за фабрична аларма, или шибидах. Всъщност имам два допълнителни снопа, единият е с повечко жички, вторият е само с две. Една от тези двете е + при контаткт, успех! Ето, как се получи при мен вграждането на евтин модел Кобра: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44158&start=30
                като каза евтин колко евтин ,че като ги знам са по 200-300 лева
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  Колега Vladim благодаря днеска утре ще проверя дали наистина има такава жица. Относно какво лови и какво не - детектора е еднобандов и лови само старите радари. Тези новите, които са на статичните камери изобщо не ги подушва. За това си трябва COBRA ама пусто много пари.
                  Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                  Коментар


                    #10
                    Fiat_Punto11 написа:
                    като каза евтин колко евтин ,че като ги знам са по 200-300 лева
                    90-100лв. зависи от магазина.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Fiat_Punto11 написа:
                      Vladim написа:
                      Аз открих плюс при контакт на една от допълнителните жички под плафона, които сигурно са за фабрична аларма, или шибидах. Всъщност имам два допълнителни снопа, единият е с повечко жички, вторият е само с две. Една от тези двете е + при контаткт, успех! Ето, как се получи при мен вграждането на евтин модел Кобра: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44158&start=30
                      като каза евтин колко евтин ,че като ги знам са по 200-300 лева
                      Евтините модели на Cobra са на цени около 90-100 лв. и смятам че тази цена си заслужава всеки лев.Тези дни дори в Хенди гледах на цена около 100-110 май беше.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар

                      Working...
                      X