Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

заден ляв фар ми прави цветомузика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    заден ляв фар ми прави цветомузика

    интересна работа нямам ляв мигач тоест имам обаче сега ще опиша какво става.1.При светанти фарове отзад не мига жълтата светлина а ми мига стопът и габарита след като изключа мигача си светят нормално изключа ли фаровете мигача си работи( ако на централната конзолка не свети лампичката за фаровете оба)2.При натисната спирачка мигачат изчезва пусна ли я започва да мига тоест стигам до извода че не трябва да свети нищо друго зада имам мигач а и скоро ми направи впечатление че когато натисна спиракчката светка и въпросната лампичка която отбелязах с зелено на снимката чух много мнения че може да е маса може да е реле може и от щракалката там горе на вола незнма как му се вика .. някой амо може да помогне с нещо
    Прикачени файлове

    #2
    почисти булдата (БУКСАТА) ако има ръжда и напръскай с контактен спрей и трябва да се оправи. при мен беше там проблемаМод.
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    Коментар


      #3
      при теб имаше ли го проблема с копчето на таблото при мен свети ли там кръгчето мигача го няма а преди го имаше независимо сега забелязах че и като натисна спирачката там светва и стрелката за левият мигач съвсем леко свети и тя ... ?

      Коментар


        #4
        не бях забелязал за копчето дали ми светеше. ако искаш първо почисти и напръскай буксата. и пиши резултат
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          Освен почистването на буксата трябва да се стесни самата тя,защото при нагоряването и се разширява и после пак няма да прави хубав контакт ако не я свиете!
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            да ! проблемат беше от буксичката не даваше хубава маса и беше нагоряла чак се бе разтопила пласмасата след като го почистихме всичко е О.К.

            Коментар


              #7
              Извинявам се за тъпия въпрос, но за коя букса става въпрос?
              Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

              Коментар


                #8
                dvoinikat написа:
                Извинявам се за тъпия въпрос, но за коя букса става въпрос?
                На стопа - отзад. Букси, писти, разхлабват се, мокрят се, дискотека. И на голфовете е така
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #9
                  Ахааа... Благодаря, ще пробвам да го отстраня. Аз си мислех, че е конектора между вратата на багажника и прага на багажника...
                  Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                  Коментар


                    #10
                    simeon3000 написа:
                    Букси, писти, разхлабват се, мокрят се, дискотека. И на голфовете е така
                    Ние (и голфовете) сме добре. Лададжии като чуят за токове по колата и им се пр*с*ра. С тез "модерни" платки, при които куплонга влиза директно на пистите...
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #11
                      я пак да питам преди няколко вечери забелязах че левият ми фар няма къси светлини съответно имах проблем с "милицюнерити" отварям го вчера и крачето там където се хваща крушката от тенекия направо изгоряло по очагърках го и всичко шес и се чудя понеце отзад беше станала същата работа гряло горяло топило може ли да има общо междо двете и да имам проблем по инсталацията някъде ?

                      Коментар


                        #12
                        Общото са хлабавите връзки, които с времето нагарят и оттам проблемите.
                        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                        Коментар


                          #13
                          ами то самото краче беше направо на въглен затова се замислям и питам възможно ли е да имам проблем по инсталацията някъде и токовете

                          Коментар

                          Working...
                          X