Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързване на MP3-плеър към изхода за CD-чейнджъра на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свързване на MP3-плеър към изхода за CD-чейнджъра на Браво

    Здравейте колеги!,от 2 часа търся във форума и немога да намеря инфо относно връзването на МП3 плеър към изхода за СД-чейнджъра.Някъде бях чел за това, даже имаше и снимки, но сега не го намирам.Молбата ми е да ми пратите линка със схеми за начина, по който се свързват кабелите и съвети относно свързването.Благодаря предварително!

    #2
    Re: Свързване на MP3-плеър към изхода за CD-чейнджъра на Бра

    tzetzo написа:
    Здравейте колеги!,от 2 часа търся във форума и немога да намеря инфо относно връзването на МП3 плеър към изхода за СД-чейнджъра.Някъде бях чел за това, даже имаше и снимки, но сега не го намирам.Молбата ми е да ми пратите линка със схеми за начина, по който се свързват кабелите и съвети относно свързването.Благодаря предварително!
    Тук има един pdf с описание за връзване на МР3 към изхода за CD-чейнджър:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ED%E4%E6%FA%F0
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Благодаря колега, спести ми време!.

      Коментар


        #4
        колега сподели какъв плеър ще свързваш, ще го захранваш ли, с USB флашка ли ще е и т.н.
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          Извинявам се, че не съм пообеснил нещата, но беше късничко и не съобразих. Мисля да взема -http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09042741 и да го свържа към буксата за CD-чейнджъра на касетофона(182Н).Та въпроса е как става?

          Коментар


            #6
            http://cgi.ebay.de/AUX-IN-LINE-IN-Adapter-fuer-Blaupunkt-VDO-Grundig_W0QQitemZ170322757247QQcmdZViewItemQQptZKa bel_Stecker?hash=item27a807067f&_trksid=p3286.c0.m 14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1229|240%3 A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50 Аз взех едно такова. Бачка без проблем за сега.
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #7
              Мерси колега!

              Коментар


                #8
                Като го поръчваш му пиши, че го искаш за грундиг.
                Marea Weekend HLX Jtd 110

                oO(_)____////____(_)Oo

                Коментар


                  #9
                  Ако радиото ти е AD185H НЯМА да стане номера.Виж ТОВА.Там съм описал и други методи.
                  04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                  Коментар


                    #10
                    Колеги снощи пробвах пиниза с резисторчето и аудио жакар но не се получи. Къде ли бъркам, радиото ми е AD182H. От схемата разбрах че когато се свържат 13 и 15 крак на куплунга трябва да се разреши функцията CD, но след натискане на копчето MODE не се почвява CD.
                    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                    Коментар

                    Working...
                    X