Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ел.стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ел.стъкло

    Колеги някой знае ли как може да се свали този сноп с кабели от към купето или някакъв начин за достъп,защото има някъде прекъснат кабел и ел.стъклото насича при затворена врата.От към вратата се завърта и вади ,но откъм купето е хваната не знам и аз как ,а точно там има проблем ..Колата е Брава.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега и аз имах същия проблем.Като за начало те съветвам да се обедиш че проблема е от кабела а не от самия куплонг аз няколко пъти го пръсках с CONTACT CLEANER и се оправяше но траен резултат получих след намеса с WD40 желая ти успех!
    Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

    Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

    Коментар


      #3
      По спомен - завършекът на маншона от към колата е под формата на гумен тампон, който от вътрешната страна на колата е стеснен и бандажиран заедно с кабелите. Защо не го забелиш от към страната на буксата (с дърпане маншона се изхлузва от буксата).
      Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
      Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
      -------------------------------------------------------------

      Коментар


        #4
        На двете ми врати съм отварял точно тук, посочено е на снимката, развива се и готово, пръсках с контактен спрей понеже от там ти минават връзките за централно, стъкла и колоната във вратата.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар

        Working...
        X