Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с десен стоп/мигач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с десен стоп/мигач

    Здравейте от мен имам въпросче относно стоповете като си карам и натисна спирачката и на таблото ми светва съвсем леко лампичката за мигача.Примерно карам си и дам десен мигач и натисна стоп започва да мига по бързо всеедно е изгоряла крушката, а пусна ли мигач и стоп дискотека :D чудя се дали проблема е в самата платка на която се редят крушките лоша маса ли има или някъде кабелите са укасили някои някаква идея да има?

    #2
    Имаш лоша маса на целия стоп.Ако трябва пусни допълнителен кабел за масата.

    Коментар


      #3
      realprofesora написа:
      Имаш лоша маса на целия стоп.Ако трябва пусни допълнителен кабел за масата.
      добре ще пробвам, но когато пусна авариините си работят нормално дори и на стоп има ли значение?

      Коментар


        #4
        Отвори стоповете и търси замасило е някъде!Ако не е от това е релето някое от тези при бушоните но според това каква ти е колата и какъв модел си провери в книжката кое е релето!
        Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
        Alfa Romeo 146 1.9 JTD
        Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
        Alfa Romeo 155 2.0 8V

        Коментар


          #5
          Колега отвори жака на въпросния стоп, почисти го и му стегни пластините. И на двете ми коли го прави този номер. Познава се като натиснеш спирачките и пуснеш аварийките и отзад става като дискотека :D мигат всички лампи.
          . . (*)(*___)___/////___/(___*)(*) . .
          Lancia Lybra SW 1.6 16V
          Fiat Bravo 1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X