Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реглаж на фарове на Стило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реглаж на фарове на Стило?

    Колеги, как се регулират фаровете на стило? Единя ми сочи към полята в ляво, другия ще осветява покрива на небостъргач, ако издигнат такъв над 50 етажа...?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Няма ли врътки като стандартните за всички коли-едни за хоризонтално,едни за вертикално регулиране? Случвало ми се е на някои коли тези врътки са разположени под дупки в гредата или нещо подобно и не се виждат на пръв поглед,а чак като се бръкне с отверка,шестограм се оказват скрити отдолу.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Не, има едни пръчки, бели, не се въртят на никъде. И само това е. не знам дали си измислям, щото пък дългите ми са ок!
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Както и да са,трябва да имат врътки за регулиране... интересно къде са ги завряли конструкторите
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          С белите пръчки се регулират. Няма екзотика-като на всички коли е, едната горе-долу, другата ляво дясно. Обаче ако дългите са ти ОК, а късите разногледи, погледни дали крушките не са поставени накриво. Веднага се вижда като се загледаш отстрани. Изправи ги и после настройвай (ако се налага).
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Това какво значи, че се въртят, или бутат нанякъде? Не ща да ги строша от опитване.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Въртят се с ключе, ама не сещам колко беше, май около 8 или 10 Ама виж първо крушките!
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар

              Working...
              X