Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за MP3 плеър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за MP3 плеър

    Търся подходящ mp3 плеър, който да притежава следните характеристики:* да има USB вход за флаш-памет;* да може да се включи на 12 волта, може и в запалката директно;* да има стерео изход (жак 3,5мм);Може да е ФМ трансмитер, макар че намерих такива само с вход, но не и с изход. LCD дисплей и дистанционно ще са плюс.И последно да не е на цената на продукт на Apple Мерси предварително за дадените предложения!
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    #2
    Аз се оглеждах веднъж за нещо с такива характеристики - 12 В, юсб-флашка, и фм трансмитер, и така и не намерих. Е, търсенето ми беше в рамките на 7 минути, така че май не е рентабилно. Поне от евтините боклуци май няма такова. Ще следя темата.

    Коментар


      #3
      ...

      Най-простото решение е мп3 плейър (нещо като това http://handybg.com/A4---T5-512-MB-wi...lot-id315.html ) + зарядно за автомобил (нещо като това http://mcs-bulgaria.com/detailed-description2564 )Въпросът е, че повечето плейъри използват собствена памет и/или SD карти за външна памет и нямат вход за USB...
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        #4
        Oт FM трансмитерите не може ли да се изкара изход ? Фабрично има само вход.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          @karloson: мерси за предложението. това е добър вариант, наистина имам една излишна флашка която би било добре да ползвам, може да намеря пък плеър на 5V дето да има и usb.@emzo: да беше няква дърта платка и да имаше схема, можеше и да може ама като си го представя че вътре ше има един чип и десет писти на кръст, един дисплей и 5 копчета ... чак не се сещам как ще стане.май открихме незаета пазарна ниша
          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

          Коментар


            #6
            ...

            Мисля си, че мп3 плейърите не харчат чак толкова много ток, така че има и доста по-евтини варианти, които са с ААА батерийка и спокойно може да мине и без допълнително захранване. У дома се търкаля едно такова - купувал съм го миналата година за 12лв - със SD карта... Не съм засичал колко изкарва с една батерия, но поне 7-8 часа би трябвало да държи...
            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

            Коментар


              #7
              Здравейте, Не искам да правя нова тема, затова реших да пиша тук. Някой да има МР3 FM Трансмитер Thunder TFM-09 или подобен? Понеже упътването го подредих в коша, сега имам проблем. Повтаря ми една и съща песен докато не я сменя ръчно. Тая настройка се правеше с някаква комбинация на бутони на дистанционното (да повтаря песен/папка и още нещо можеше). Май бяха само 3, но аз успях да ги забравя. Ще съм ви много благодарен, че това постоянно цъкане си е супер изнервящо.
              Краси

              Коментар


                #8
                Има поне две три места, където се продава този трансмитер онлайн.Нищо не ти коства да звъннеш на продавачите и да ги помолиш да ти прочетат ръководството.По лесен вариант е от издирването на собственици на такъв.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #9
                  Malone написа:
                  Има поне две три места, където се продава този трансмитер онлайн.Нищо не ти коства да звъннеш на продавачите и да ги помолиш да ти прочетат ръководството.По лесен вариант е от издирването на собственици на такъв.
                  ОК, мерси, но не ми помогна особено. Има и други подобни варианти, но за тях все се сещам, когато седна в колата и тръгна на дълъг път...
                  Краси

                  Коментар


                    #10
                    Е да взема аз ли да звънна?!С телефона ли се затрудняваш или с говоренето на български.Малко усилия не са излишни за такива екзотики ...Роял Електроникс ООДгр. Софияжк "Дървеница"бул. "Андрей Ляпчев" 9телефон: 02/ 974 60 06факс:02/974 60 09FM Трансмитер TFM-09Products id N280http://www.thunder.bg/product_info.php?products_id=280================== =================================nikorb от форума на Шумен.тел: 0878119905Гледам, че е продавал такъв трансмитер, питай него ...
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #11
                      Аз си доработих моя -изтърбуших запалката и го напъхах през външния/неподвижния корпус-няма мърдане по ’’идеалните’’ ни пътища
                      Прикачени файлове
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        #12
                        Malone написа:
                        Е да взема аз ли да звънна?!С телефона ли се затрудняваш или с говоренето на български.Малко усилия не са излишни за такива екзотики ...Роял Електроникс ООДгр. Софияжк "Дървеница"бул. "Андрей Ляпчев" 9телефон: 02/ 974 60 06факс:02/974 60 09FM Трансмитер TFM-09Products id N280http://www.thunder.bg/product_info.php?products_id=280================== =================================nikorb от форума на Шумен.тел: 0878119905Гледам, че е продавал такъв трансмитер, питай него ...
                        Мерси колега,нещо не можем да се разберем с теб, а нямам намерение да споря по темата... Просто в 10 без нещо събота вечер, докато се рових във форума за нещо друго, реших да питам евентуално дали някой не знае... иначе ще се оправя и благодаря за намерената информация.
                        Краси

                        Коментар


                          #13
                          Разбрах, извинения за тона от мене.Останал съм с впечатлението, че отдавна търсиш отговор на този въпрос.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар

                          Working...
                          X