Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за релета на Браво с климатик.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за релета на Браво с климатик.

    Колеги въпросат ми може и да е странен но все пак ако някой може да помогне ще съм му много благодарен! Искам да попитам всеки който знае и може да ми каже.. колко релета имате в металната кутийка пред акомулатора.. Става въпрос за всички които карат Браво/Брава/Мареа с обикновен климатик. Спешно ми е !
    Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
    Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
    Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
    Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

    #2
    Я, докато не си напускал теми по всички раздели, да ти отговоря Липсващото ти реле е за пръскалките на фаровете.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      simeon3000 написа:
      Я, докато не си напускал теми по всички раздели, да ти отговоря Липсващото ти реле е за пръскалките на фаровете.
      Това щеше да му е вторият въпрос на колегата, секна го. Брава JTD с климатик 99-та - 4 релета - 1 за компресора, едно за бавна степен на перките, едно за бърза, и едно за подгряване на нафтата във филтъра. Имам едно празно място, което колегата вече уточни за какво е

      Коментар


        #4
        Колеги на ГТ-то съм с 2 реленца отпред ... най-малко са ми разпределили.
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар

        Working...
        X