Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за 2.0 16 турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за 2.0 16 турбо

    Здравейте колеги имам питане относно инсталацията ми!Значи имам делта 2.0 16 която вече е 2.0 16 турбо,купих си инсталацията и компютъра от купе турбо само че от мойта инсталация дето е на делтата има две букси които трябва да се свържат кам инсталацията за двигателя,едната букса е с два кабела другата е с пет,а окабеляването от купе турбо е само с една букса и има четири кабела та въпроса ми е как да ги свържа.Ето и снимка да видите,от ляво са буксите от инсталацията на колата ми,а от дясно е буксата от окабеляването за двигателям която за съжяление е една букса и е с четири кабела! Д спомена също че ЕКУ-то от купе турбо няма имобилайзер,ако има това значение някакво.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Открих горе долу кой кабел за каде е.Малката букса не участва тя е за климатик,но има и една голяма неяснота,гледам по една схема че 27 пин на екуто трябва да е + само че като меря с мултицета 27 пим ми излиза горе на буксата черен кабел и е маса???Някой ако знае нещо моля да сподели.

      Коментар


        #4
        Колеги никой ли не е правил тази гимнастика,моля помогнете

        Коментар


          #5
          Мисля че грешиш за 27 пин на компа. По това което имам аз като информация - ти е букса за диагностика.
          Прикачени файлове
          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
          -------------------------------------------------------------

          Коментар


            #6
            ето по тази гледам аз.
            Прикачени файлове

            Коментар

            Working...
            X